Reklama
Reklama
Tylko u nas

Ewa z "Sanatorium miłości 5" odradzała Dariuszowi ślub z Jolą [POMPONIK EXCLUSIVE]

Dariusz z "Sanatorium miłości" ogłosił nie tak dawno, że się żeni. Jego wybranką została poznana poza programem Jolanta. Co o ślubie kolegi z randkowego show sądzi Ewa? Kuracjuszka odradzała mu związek.

 

Dariusz z "Sanatorium miłości" bierze ślub w lipcu

Dariusz Kosiec był bohaterem piątego sezonu show TVP "Sanatorium miłości". Kuracjusz od razu dał się zapamiętać widzom. Wszystko przez jego otwartość i szczere wyznanie, w którym przyznał, że seks jest dla niego ważny oraz że oczekuje od partnerki wysokiego libido.

"Seks jest dla mnie bardzo ważny. Lubię go, nie ukrywam. Wolałbym partnerkę, która też będzie gustowała w seksie. Póki nie poznałem mojej żony, miałem bogate życie erotyczne. Naprawdę bogate" - podkreślił z uśmiechem.

Reklama

Jesienią ubiegłego roku Dariusz poznał młodszą od siebie blondynkę Jolantę. Kobieta mieszka w Inowrocławiu, gdzie pracuje jako położna. Para postanowiła wziąć ślub. Nie tak dawno pochwalili się zakupem obrączek. Ceremonia zaplanowana jest już na lipiec. 

"Sanatorium miłości". Ewa została zaproszona na ślub Dariusz i Joli

Ewa z Tarnowskich Gór, która była jedną z bohaterek piątej edycji "Sanatorium miłości" już dostała od Darka i Joli zaproszenie. "Beze mnie wesele nie mogło by się odbyć. Mam zaproszenie, leży czeka i na pewno pojadę na wesele Darka" - przekonuje ze śmiechem Ewa. 

Co sądzi o związku Dariusza i Joli? Podczas festiwalu w Opolu reporter Pomponika miał okazję zapytać Ewę o to.

"Spędziłam z nimi trochę czasu z obojgiem. Byliśmy na imprezie. Zdążyłam już trochę ich poznać i Jolę poznałam. Sympatyczna bardzo dziewczyna. Darek jest jaki jest i fakt, ze trochę miał hejtu, niektóre były słuszne, niektóre nie, ale to jest bardzo dobry człowiek. On jest altruistą i jest prawdomówny i mówi, to co myśli. Poza tym trochę o tym seksie mówił, ale on jest sobą" - twierdzi Ewa. 

"Sanatorium miłości". Ewa odradzała Dariuszowi małżeństwo

Czy zdaniem kuracjuszki Darek nie pospieszył się ze ślubem? 

"My jesteśmy w takim wieku, że nie mamy czasu, żeby chodzić ze sobą. Mamy tyle doświadczeń, że możemy rozpoznać czy ten związek ma rację buty. Darek i Jola stwierdzili, że ma i chwała im za to, że nie czekali. Chcą już, bo zakochali się w sobie" - wyjaśnia Ewa w rozmowie z Pomponikiem.

Okazuje się, Ewa przeprowadziła z nim poważną rozmowę na ten temat i nawet odradzała mu wiązanie się z ukochaną. On jednak przekonał ją, że nie ma na co czekać i trzeba korzystać z życia. 

"Czuję między nimi wielką miłość. Ja Darkowi tłumaczyłam: "Darku znasz Jolę tak krótko (...), zastanów się, czy to na pewno, czy musisz. Przecież możecie chodzić" "Nie Ewa, ja kocham" I ja to zrozumiałam i mówię "idź jak w dym".

Co Ewa sądzi o związku na odległość?

Dariusz i jego ukochana nie będą mieszkać razem na początku związku. Chodzi o to, że kuracjusz pracuje od lat w Norwegii i musi przepracować tam jeszcze trzy lata, żeby móc otrzymywać emeryturę norweską. Co Ewa sądzi o związku na odległość?

"Darek jest osobą konkretną i musi jeszcze 3 lata być w Norwegii i dla niego odległość nie ma znaczenia" - przyznaje Ewa w rozmowie z Pomponikiem.

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 5". Rozebrani kuracjusze w finałowym odcinku. Kto został Królem i Królową Turnusu?

"Darek z "Sanatorium miłości" się żeni! Wyjawił, jak poznał ukochaną

Dariusz z "Sanatorium miłości" otrzyma norweską emeryturę. Kwota będzie spora

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | Sanatorium miłości 5 | Ewa Sitarz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy