Reklama
Reklama

Dariusz z "Sanatorium miłości 5" się żeni. Ślub już w lipcu!

Dariusz z "Sanatorium miłości 5" po raz trzeci stanie na ślubnym kobiercu. Kuracjusz zakochał się bez pamięci w 7 lat młodszej Joli, którą przedstawiła mu… koleżanka byłej żony. Mężczyzna nie traci czasu i już w lipcu Jola zostanie jego żoną.

"Sanatorium miłości". Dariusz - kontrowersyjny kuracjusz

Dariusz Kosiec był jednym z bohaterów piątej edycji popularnego show "Sanatorium miłości". Mężczyzna budził skrajne emocje. Jego wyznanie, iż oczekuje od partnerki wysokiego libido, bo sam lubi seks zaskoczyło widzów. 

"Seks jest dla mnie bardzo ważny. Lubię go, nie ukrywam. Wolałbym partnerkę, która też będzie gustowała w seksie. Póki nie poznałem mojej żony, miałem bogate życie erotyczne. Naprawdę bogate" - podkreślił z uśmiechem.

Reklama

Również uczestnicy show mieli do kuracjusza pretensje z powodu jego przechwałek. 

"Sanatorium miłości". Dariusz nie miał szczęścia w miłości

Darek w prywatnym życiu nie miał szczęścia w miłości. Z tego właśnie powodu postanowił szukać szczęścia w show "Sanatorium miłości". Dariusz dwa razy się rozwodził. Jego pierwsze małżeństwo rozpadło się przez alkoholowy nałóg żony. Kolejne również zakończyło się złamanym sercem. Druga żona rzuciła go, żeby wystąpić w randkowym show.

"Żona zostawiła mnie dla celebryctwa. W trakcie naszego małżeństwa zgłosiła się do programu "40 kontra 20". Dzięki moim prawnikom skreślono ją z listy uczestniczek, ponieważ regulamin mówi, że należy być stanu wolnego. Myślała, że zdąży się rozwieść przed emisją, ale moi prawnicy pokrzyżowali jej plany" - opowiadał "Super Expressowi".

Dariusz na co dzień mieszka w Norwegii i wyznał, że zgłosił się do "Sanatorium miłości", gdyż szuka eleganckiej, zadbanej i szczerej kobiety, która na dodatek ma... wysokie libido! Ostatecznie Dariusz nie znalazł miłości w programie, ale dość szybko związał się z o siedem lat młodszą Jolą. Para już planuje ślub.

"Pod koniec lipca bierzemy ślub cywilny w pięknym ogrodzie i urządzamy przyjęcie dla naszych przyjaciół w hotelowej restauracji. Obowiązkowo zaprosimy znajomych z Sanatorium, ale nie wszystkich" - mówił dla SE Darek.

Dariusz i Jola wybrali obrączki

Dariusz i Jola zadebiutowali na ściance. Para nie mogła oderwać od siebie rąk. Tera przyznali, że przygotowują się już do ślubu. Zakochani  wybrali ślubne obrączki.

"Odwiedziliśmy najlepszego jubilera w rodzinnym mieście Joli pana Stefańskiego i nie zawiedliśmy się. Potraktowano nas wspaniale. Wybraliśmy klasyczny model obrączek z delikatnymi zdobieniami i zamówiliśmy pamiątkowy napis, który zostanie na nich wygrawerowany - opowiada Dariusz dla "Super Expressu".

Napis, o którym wspomniał Dariusz, a który znajdzie się na obrączkach, będzie brzmiał: "Na zawsze razem. Jola i Darek 2023". 

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 5". Rozebrani kuracjusze w finałowym odcinku. Kto został Królem i Królową Turnusu?

"Darek z "Sanatorium miłości" się żeni! Wyjawił, jak poznał ukochaną

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Iwona, która szuka mężczyzny, by wywieźć go do Hiszpanii?

Józef ocenia zachowanie Dariusza z finału "Sanatorium miłości 5". Padły gorzkie słowa [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy