Reklama
Reklama

Dariusz z "Sanatorium miłości" bawił się na imprezie. Pokazał narzeczoną!

Uczestnicy "Sanatorium miłości" zapozowali na ściance. Iwona Żarnowiecka, Ewa Sitarz i Dariusz Kosic byli gośćmi eventu obok Gosi Andrzejewicz. Dariusz, który wzbudzał tyle kontrowersji w programie wreszcie pokazał narzeczoną.

"Sanatorium miłości". Iwona i Ewa brylowały na ściance

Dariusz KosiecIwona Żarnowiecka i Ewa Sitarz korzystają z popularności zdobytej w show "Sanatorium miłości". Kuracjusze skorzystali z zaproszenia i bawili się na imprezie jednej z marek zajmujących się produkcją alkoholi i perfum. Nie zabrakło też uczestników poprzednich edycji. Zjawił się Andrzej Sikorski, który wziął udział w czwartej edycji randkowego show oraz Wiesława Kwiatek.

Reklama

Popularny program TVP "Sanatorium miłości" dobiegł końca. Na początku marca widzowie zobaczyli finałowy odcinek, podczas którego wybrano Króla i Królową Turnusu. Korona przypadła Iwonie Żarnowieckiej. Tym samym spełniło się jej marzenie, by "choć raz zmienić się w księżniczkę" - jak mówiła. Kuracjuszka nadal lubi królować. Wykorzystuje swoje pięć minut. Tym razem robiła furorę na jednej z imprez. Iwona pozowała na złotej ściance. Towarzyszyła jej Ewa z Tarnowskich Gór, która nie ustępowała kroku koleżance.

Dariusz z "Sanatorium" pojawił się z narzeczoną

Prawdziwą jednak sensację wzbudził Dariusz ze Szczecina. Kiedy tylko ruszyło "Sanatorium" kuracjusz zdobył rozgłos swoim wyznaniem na temat seksu i wymagań wobec przyszłej partnerki. 61-letni mężczyzna nie krył, że oczekuje zaangażowania w życie erotyczne. 

"Seks jest dla mnie bardzo ważny. Lubię go, nie ukrywam. Wolałbym partnerkę, która też będzie gustowała w seksie. Póki nie poznałem mojej żony, miałem bogate życie erotyczne. Naprawdę bogate" - podkreślił z uśmiechem.

Dariusz na co dzień mieszka w Norwegii i wyznał, że w "Sanatorium miłości" szuka eleganckiej, zadbanej i szczerej kobiety, która na dodatek ma... wysokie libido! Jego apetyt na życie zwiększył się po rozstaniu z małżonką, z którą był blisko ćwierć wieku. 

Na sobotniej imprezie Dariuszowi towarzyszyła jego nowa narzeczona, Jola. Tuż po zakończeniu emisji "Sanatorium" kuracjusz w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu" wyjawił, że jest bez pamięci zakochany. 

"Jola zobaczyła moje zdjęcie, ja zobaczyłem jej zdjęcie i od razu zaiskrzyło. Potem były długie rozmowy przez telefon i Skype, a po nich randka w Sopocie" - powiedział Darek.

Dariusz i Jola biorą ślub w lipcu

Mimo że Darek zna Jolę od zaledwie kilku miesięcy, to zdążył się już oświadczyć. Kuracjusz ma bardzo konkretne plany wobec swojej 7 lat młodszej narzeczonej.

"Pod koniec lipca bierzemy ślub cywilny w pięknym ogrodzie i urządzamy przyjęcie dla naszych przyjaciół w hotelowej restauracji. Obowiązkowo zaprosimy znajomych z Sanatorium, ale nie wszystkich" - mówił dla SE Darek.

Na imprezie Jola i Darek byli nierozłączni. Narzeczona kuracjusz pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym.

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 5". Rozebrani kuracjusze w finałowym odcinku. Kto został Królem i Królową Turnusu?

"Darek z "Sanatorium miłości" się żeni! Wyjawił, jak poznał ukochaną

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Iwona, która szuka mężczyzny, by wywieźć go do Hiszpanii?

Józef ocenia zachowanie Dariusza z finału "Sanatorium miłości 5". Padły gorzkie słowa [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy