Reklama
Reklama

Darek z "Sanatorium miłości" ogłosił, że jest w związku!

Dariusz jest jednym z popularniejszych kuracjuszy piątego sezonu "Sanatorium miłości". O seniorze zrobiło się głośno, gdy wyznał szczerze przed kamerami, że seks jest dla niego ważny i szuka kobiety podobnym temperamencie. Okazuje się, że właśnie znalazł! Czy to któraś z kuracjuszek "Sanatorium"?

"Sanatorium miłości 5". Kogo szukał Dariusz?

Dariusz ze Szczecina jest jednym z bardziej charakterystycznych uczestników "Sanatorium miłości". Kuracjusz od początku nie ukrywał, że zgłosił się do programu, by znaleźć partnerkę. Miał też co do niej konkretne wymagania. Z uwagi na to, że dla Dariusza bardzo ważny jest seks, wprost przyznał, że marzy mu się kobieta, która dorównywałaby mu temperamentem i była otwarta na wszelkie kwestie związane z intymną sferą życia. 

Reklama

"Nie ukrywam, że seks jest dla mnie bardzo ważny. Kocham seks. Chciałbym, aby partnerka dorównywała mi temperamentem. Chciałbym, żeby była otwarta. Byłoby wspaniale, gdyby codziennie miała ochotę na seks. [...] Zawsze poddaję się fantazjom kobiety. Nie wymuszam żadnych pozycji na partnerce. Mogę coś zaproponować, ale staram się oddawać jej inicjatywę, żeby zaproponowała, co lubi. Lubię, gdy kobieta ma ładną bieliznę, ale nie jestem aż tak romantyczny, żeby każdemu spotkaniu nadawać magiczną otoczkę" - przyznał na łamach "Super Expressu".

Dariusz z "Sanatorium miłości 5" ogłosił, że jest w związku

Dariusz ze Szczecina jest aktywnym użytkownikiem portali społecznościowych. Odkąd wziął udział w "Sanatorium miłości" liczba jego znajomych wzrosła lawinowo. Kuracjusz 18 stycznia zamieścił informację, że... jest w związku. 

Czy partnerkę znalazł w programie TVP? Tego nie wiadomo i kuracjusz szybko tej informacji nie zdradzi, gdyż jest związany umową z publicznym nadawcą. Jego wpis jednak rozgrzał wyobraźnię fanów programu. Tym bardziej że w ostatnich odcinkach Dariusz był na randce z Iwoną i bardzo był zadowolony, że kobieta go kokietuje. Zerwał dla niej bukiet kwiatów i naprawdę dobrze się bawili. Wcześniej Dariusz przyznał, że zauroczony jest Joanną, czy jednak kuracjuszka spojrzy na niego przychylnie? 

Jesteście ciekawi nowej partnerki Darka?

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Darek?

Dariusz pochodzi ze Szczecina, ale na co dzień mieszka i pracuje w Norwegii, gdzie jest kierowcą autobusów miejskich. Kuracjusz ma 61 lat. Jest bardzo aktywny, lubi jak coś się wokół dzieje. Już w pierwszym odcinku wyznał, że w "Sanatorium miłościszuka eleganckiej, zadbanej i szczerej kobiety, która na dodatek ma... wysokie libido! Po rozstaniu z małżonką, z którą był blisko ćwierć wieku, postanowił korzystać z życia. Dlatego znalazł się w "Sanatorium miłości"

Zobacz też:

Dariusz z "Sanatorium miłości 5" szuka partnerki, która "codziennie miałaby ochotę na seks"

"Sanatorium miłości 5". Fala krytyki pod adresem Anity. Ma powody, by sprawdzać zasobność portfela partnera [POMPONIK EXCLUSIVE]

"Sanatorium miłości". Bożena ma 60 lat, a ciało nastolatki! To dlatego widzowie są wkurzeni?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy