Reklama
Reklama
Tylko u nas

Ewa Krawczyk kupiła apartament za prawie pół miliona. Tymczasem sytuacja syna zmarłego artysty jest dramatyczna. "Apeluję do ludzi dobrej woli..."

Według naszych informacji Ewa Krawczyk nabyła niedawno piękny apartament nad morzem, w popularnej miejscowości wypoczynkowej. Tymczasem przyjaciel bezdomnego syna Krzysztofa Krawczyka prosi o wsparcie dla juniora: "Krzysiu nie ma dachu nad głową. Apeluję do ludzi dobrej woli, którzy mogliby podarować mu małe mieszkanie w Łodzi. Zróbcie to dla niego".

Ewa Krawczyk kupiła apartament za prawie pół miliona złotych

Wdowa po zmarłym rok temu piosenkarzu Krzysztofie Krawczyku (posłuchaj!) podjęła przełomowe decyzje i wprawiła w osłupienie całą rodzinę. O co chodzi?

Warto przypomnieć, że jeszcze przed śmiercią męża Ewa Krawczyk sprzedała jego samochód koncertowy - wielkiego busa marki mercedes-benz z sypialnią, garderobą i mini salonem. Auto było wystawione za około 200 tys. złotych, a ogłoszenie o sprzedaży wzbudziło wielką sensację.

Reklama

Wtajemniczeni w ostatnie działania Ewy znajomi i bliscy, zapytali ją wprost, po co wyprzedaje majątek - odpowiedzi nie dostali, ale pewną wskazówką mogą być najnowsze zakupy wdowy po Krawczyku.

Syn Krzysztofa Krawczyka nadal nie ma gdzie mieszkać

Tymczasem rok po śmierci Krzysztofa Krawczyka Sąd Rejonowy w Zgierzu wciąż bada sprawę ostatniego testamentu zmarłego artysty, w którym jedynym spadkobiercą uczynił swoją małżonkę Ewę Krawczyk, synowi pozostawiając jedynie zachowek, czyli jedną trzecią wartości spadku.

Podczas jednej z rozpraw okazało się, że były dwa testamenty. Pierwszy, spisany w 2002 roku, uwzględniał w gronie pełnoprawnych spadkobierców syna. Drugi - powstał na kilka miesięcy przed śmiercią artysty, w 2020 roku, i został spisany w domu Krzysztofa Krawczyka w obecności notariusza i Ewy Krawczyk. Artysta składał na nim podpis w pozycji półleżącej.

Chory na padaczkę Krzysztof Krawczyk junior (posłuchaj!) jest obecnie bezdomny i błaga władze miasta Łodzi o lokal komunalny. Do mieszkania po babci nie może wrócić, bo okazało się, że wbrew woli zmarłej pani Lucyny (mamy Krzysztofa Krawczyka) mieszkanie odziedziczył jej drugi syn - Andrzej. Niestety, wuj juniora nadużywał alkoholu i razem z rodziną zgotował bratankowi piekło pod własnym dachem.

"Apeluję do ludzi dobrej woli..."

Zobacz też:

Krawczyk "zawsze przed kościołem z ludźmi się witał". Dla jedynego syna nie znalazł czasu

Krzysztof Krawczyk junior dostał ataku furii. Matka jego partnerki kazała mu się wyprowadzić

Rozmowy Cichopek były podsłuchiwane. Szok, co wyszło o Kurzajewskim

Pięć sposobów na to, jak podłączyć smartfon do telewizora

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Krawczyk | Krzysztof Krawczyk | Krzysztof Krawczyk Junior
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy