Reklama
Reklama

Kasia Cichopek podsłuchiwana! Prywatne rozmowy z Kurzajewskim trafiły do sieci!

Marcin Hakiel (38 l.) i Kasia Cichopek (39 l.) kilka tygodni temu poinformowali, że ich 17-letnie małżeństwo to już przeszłości każde idzie w swoją stronę. Okazuje się jednak, że - jak początkowo zapowiadali - nie każde z nich ma zamiar milczeć o rozstaniu i na jaw wychodzą teraz zaskakujące powody zakończenia związku. Sytuacja coraz bardziej się komplikuje, bo okazało się, że Kasia Cichopek była podsłuchiwana. Teraz rozstanie "Cichopków" to materiał na kino akcji!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w lakonicznym oświadczeniu poinformowali kilka tygodni temu, że kończy się ich małżeństwo. Mogło się wydawać, że rozstanie, jakich wiele w show-biznesie, przez jakiś czas będzie elektryzować fanów pary, jednakże nikt chyba nie spodziewał się, że urośnie do takiej sensacji!

Para początkowo zapowiedziała, że oświadczenie na Instagramie to ich jedyny komentarz w tej sprawie. Szybko jednak okazało się, że Marcin Hakiel nie ma zamiaru milczeć. Najpierw publikował łzawe Instastory, na których przekonywał, że tęskni za byłą partnerką, a później poszedł do telewizji.

Reklama

Hakiel żywo komentuje rozstanie z Cichopek

O ile Kasia faktycznie ograniczyła swoją działalność na Instagramie do prezentowania ubrań, to Marcin nie zamierzał poprzestać w swoich zwierzeniach jedynie na Instagramie. Niedawno wybrał się bowiem do "Miasta Kobiet", by pożalić się Oli Kwaśniewskiej.

Hakiel wyjawił m.in., że starał się ratować swoje małżeństwo, ale wkrótce miało okazać się, że jego żonie niezbyt na tym zależało.

Nic dziwnego, że słowa tancerza wywołały takie poruszenie w mediach. Nie da się ukryć, że zasugerował, że nie dość, iż małżeństwo miało się rozstać z powodu Kasi, to jeszcze wszystko wskazuje na to, że zdradziła swojego męża.

Marcin, wprawiony w "dolewaniu oliwy do ognia", tym razem postanowił jednak ostudzić zapał internautów. Zaapelował na Instagramie, by... Internauci nie obrażali jego byłej partnerki. Nie da się ukryć, że z całego rozwodu zrobiła się niemała sensacja.

Cichopek była podsłuchiwana!

To jednak nie koniec wrażeń. Teraz "Super Express" donosi, że Kasia była... podsłuchiwana. Tabloid informuje, że ktoś wysłał do mediów nagrania prywatnych rozmów Cichopek, która żywo miała dyskutować na nich z... Maciejem Kurzajewskim.

Rozwód Kasi i Marcina zaczyna powoli przypominać scenariusz kina akcji. Jak myślicie, co jeszcze może się wydarzyć?

Zobacz też:

Hakiel najpierw zasugerował, że Cichopek go zdradziła, a teraz stanął w jej obronie! „Proszę o nieobrażanie mojej byłej partnerki”

Marcin Hakiel wyjawił, że Cichopek go zdradziła. Gwiazda TVP "od razu chwyciła za telefon". "Dla niej przysięga w kościele jest święta"

Wielka inwestycja w Etiopii

Francja: Emmanuel Macron zwycięzcą wyborów prezydenckich. Wyniki exit pollpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy