Reklama
Reklama

Elton John ogłosił koniec kariery! Harry i Meghan natychmiast zareagowali

Elton John (75 l.) zagrał swój ostatni koncert. Legenda światowej estrady pożegnała się z fanami 20 listopada b. r. Gwiazdor był wieloletnim przyjacielem księżnej Diany, mamy książąt Williama i Harry’ego. Młodszy z dwójki braci oraz jego żona Meghan Markle postanowili uczcić historyczny moment w historii muzyki i opublikowali poruszający wpis, w którym podziękowali Johnowi.

Elton John przechodzi na emeryturę!

Elton Hercules John (ur. 25 marca 1947 roku) znany jest ze swojej działalności muzycznej. To nie tylko wykonawca, ale także autor tekstów, który zasłynął przebojami takimi jak: "Goodbye Yellow Brick Roag", "I’m still standing" czy "Sacrifise". Gwiazdor ma na koncie diamentową płytę, a także wiele płyt platynowych i złotych. Nakład ze sprzedaży jego wydawnictw przekroczył ponad 300 mln egzemplarzy, co czyni go jednym z najczęściej słuchanych artystów wszechczasów.

Reklama

Elton John ma za sobą imponującą karierę i chociaż jego gwiazda wciąż lśni jasnym blaskiem, artysta postanowił pożegnać się ze sceną, ponieważ chce w spokoju dożyć ostatnich lat swojego życia. Wokalista dał ostatni koncert w ubiegłą niedzielę 20 listopada, po czym przeszedł na zasłużoną emeryturę. Na ostatnim z jego występów nie zabrakło śmietanki towarzyskiej. Na scenie można było zobaczyć m. in. Due Lipę, Brandi Carlile i Kiki Dee.

By uhonorować muzyka, przypominamy jeden z jego największych hitów:

Meghan Markle i książę Harry dziękują Eltonowi Johnowi!

Elton John jest nie tylko wybitnym wokalistą, ale także niezwykle ważnym człowiekiem w życiu księcia Harry’ego, ponieważ przyjaźnił się z jego mamą - księżną Dianą. Co więcej, nie porzucił jej najbliższych po tym jak odeszła tragiczną śmiercią w 1997 r., lecz podtrzymywał kontakt i zażyłość z młodym księciem.

Po ślubie Harry’ego z Meghan Markle jego relacje z gwiazdorem jeszcze bardziej się ociepliły. John znalazł się wśród grona sław zaproszonych na ślub książęcej pary w 2018 roku.

Z nagrania Susseksów wyziera duma i zachwyt nad spuścizną artystyczną Brytyjczyka. Nikogo to jednak nie dziwi, bo Elton John dostarczał swoim fanom rozrywki nieprzerwanie od ponad 50 lat!

Zobacz też:

Elton John był o krok od tragedii. Pilot nie mógł podejść do lądowania!

Miłość od pierwszego wejrzenia: historia Eltona Johna i Davida Furnisha

Gwiazda polskiego "Big Brothera" nie żyje. Osierociła dwoje dzieci! Miała 35 lat!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elton John | Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy