Reklama
Reklama

Edyta Pazura i Karolina Korwin-Piotrowska kłócą się na Instagramie. Wszystkiemu winien "Doktorek radzi"

Lekarz Łukasz Durajski, znany w sieci pod pseudonimem "Doktorek radzi", opublikował na Instagramie zdjęcie z podpisem, w którym krytykuje wyjazdy gwiazd na Zanzibar. W ramach pochwały Karolina Korwin-Piotrowska (50 l.) udostępniła jego post, czym sprowokowała Edytę Pazurę (33 l.).

"Doktorek radzi" nie przewidział takiego obrotu spraw

Łukasz Durajski to medyk, który od dłuższego czasu przebywa na Zanzibarze. Prowadzi również profil internetowy, na którym pod pseudonimem "Doktorek radzi" na bieżąco komentuje informacje związane z pandemią. W jednym z ostatnich postów zdał relację z sytuacji panującej na wyspie i skrytykował celebrytów za ich podróże.

Lekarz od kilku tygodni pracuje w lokalnym szpitalu, więc doskonale wie, jak naprawdę wygląda sytuacja na Zanzibarze. Durajski zwrócił uwagę, że celebryci wprowadzają swoich fanów w błąd, informując ich o możliwości bezpiecznego i spokojnego wypoczynku na egzotycznej wyspie.

Reklama

Nie jest tak wesoło, jak to pokazywali Pazurowie i Żukowska

Sytuacja w ulubionej lokalizacji wojaży polskich gwiazd nie prezentuje się dobrze. Z postów zamieszczanych przez autora profilu "Doktorek radzi" wynika, że sytuacja na wyspie jest dramatyczna. Na jego Instagramie można wyczytać, że na Zanzibarze personelowi medycznemu brakuje zasobów. Lekarz zaznaczył również, że brak testów na wirusa nie jest równoznaczny z brakiem jego występowania na wyspie. 

Karolina Korwin-Piotrowska pochwaliła raport Durajskiego

Postem, który zaburza idealny obraz wyspy, zachwyciła się Karolina Korwin - Piotrowska, która udostępniła go na swoim Instagramie. Dziennikarka wymownie podpisała fotografię, tak aby jasno wyrazić swoje potępienie dla egzotycznych podróży celebrytów. 

Ta prowokacja poruszyła Edytę Pazurę

Praktycznie natychmiast na post Piotrowskiej odpowiedziała celebrytka Edyta Pazura, która niedawno była na wakacjach z mężem, właśnie na Zanzibarze. Najwidoczniej słowa dziennikarki w połączeniu z relacją Durajskiego nie przypadły jej do gustu. W bardzo ironiczny sposób zasugerowała, że lekarz pojechał na wyspę, by wypoczywać, a nie leczyć. 

Najpierw Durajski i Korwin-Piotrowska, a teraz Edyta Górniak

Nie skończyło się na jednym komentarzu. Edyta Pazura nie omieszkała odnieść się do słów lekarza, w których opisywał wierzenia lokalnej społeczności względem wirusa. W swojej wypowiedzi jasno nawiązuje do słów Edyty Górniak. 

Edyta Pazura wylała swoje żale

Dyskusja na profilu Karoliny Korwin-Piotrowskiej nie była wystarczająca dla blogerki. Edyta Pazura stworzyła osobny post na swoim Instagramie, w którym obszernie rozprawiała o znaczeniu słowa "celebryta". 

Swój długi wywód zakończyła wnioskiem, że skoro wszyscy ją atakują ze względu na etykietkę "celebryty", to może powinna odejść z polskiego show-biznesu, by nie narażać się na dalszą krytykę.

Czy według was Edyta Pazura ma powody do takiego wzburzenia?

*** 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy