Reklama
Reklama

Edyta Górniak wyjawiła, co wie o sytuacji Beaty Kozidrak: Nie do końca można pomóc!

Edyta Górniak niespodziewanie postanowiła skomentować niedawny pijacki rajd Beaty Kozidrak, który wstrząsnął nie tylko jej fanami, ale i całą branżą muzyczną. Ostatnio gwiazda Bajmu wróciła na scenę dzięki Justynie Steczkowskiej, która wyciągnęła do niej pomocną dłoń. Teraz w jej sprawie postanowiła zainterweniować także Edyta...

Informacje o zatrzymaniu Beaty Kozidrak za jazdę pod wpływem wywołały ogromne poruszenie w polskich mediach.

Do zdarzenia doszło na początku września, gdy warszawska policja zatrzymała prowadzącą BMW, która - według relacji świadków - miała jechać "od krawężnika do krawężnika". 
Funkcjonariusze przebadali ją alkomatem i okazało się, że w wydychanym powietrzu miała około dwóch promili alkoholu.

Kozidrak wyraziła skruchę, a na swoim Instagramie zamieściła przeprosiny, po czym zapadła się niemal pod ziemię. Niespodziewanie po miesiącu od zdarzenia pojawiła się na koncercie, na którym wystąpiła wraz z Justyną Steczkowską, z którą nagrały nową piosenkę. 

Reklama

"Zaśpiewałyśmy premierowy utwór - "Między nami", do którego napisałam tekst, a Justyna - muzykę. Pisząc go, nawiązuje do Naszego życia artystycznego, jego pięknych, ale czasami trudnych chwil…" - poinformowała Beata. 

Górniak o pijackim rajdzie Kozidrak

Okazuje się, że gwiazd wspierających Beatę jest więcej. Wcześniej ciepło wypowiadał się o niej m.in. Kamil Durczok, a teraz głos postanowiła zabrać Edyta. 

W rozmowie z "Faktem" nie oceniała jej zachowania, ale jedynie zapewniła, że nadal "pozostanie jej idolką". 

"Wyobrażam sobie, co teraz czuje Beata. To jest taki moment, gdzie nie do końca można pomóc, a nie wypada się też wychylać. Niezależnie od tego, jaką drogę każdy z nas przechodzi, Beata Kozidrak nadal jest moim idolem i nim pozostanie. To, w jaki sposób ona podejmuje swoje osobiste decyzje poza sceną, to jest jej sprawa, jej prywatne życie, jej wewnętrzne zmagania. Dla mnie Beata Kozidrak zawsze będzie wielką diwą, wielką artystką, wielką kreatorką tych utworów" – stwierdziła Edyta. 

Myślicie, że też wkrótce nagrają wspólną piosenkę? O czym mogłyby zaśpiewać?

***

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Syn Krawczyka ostro odpowiada macosze! Ma dla niej nową propozycję

Dorota Kolak nikomu nie mówiła, że w domu rozgrywa się taki dramat! Zaczęło się od bólu brzucha!

Agnieszka Włodarczyk drży o dziecko. "Jak żyć bez strachu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy