Reklama

Reklama

Reklama

Edyta Górniak wraca do musicalu "Metro"? "Otrzymała propozycję nie do odrzucenia"

W katowickim Spodku trwa właśnie montaż scenografii do kultowego musicalu "Metro". Bardzo prawdopodobne, że na scenie zobaczymy artystów z pierwszego składu. Propozycję otrzymała m.in. Edyta Górniak.

Górniak wraca do musicalu "Metro"?

Janusz Józefowicz zamierza po raz kolejny świętować jubileusz swojego spektaklu. Reżyser zadbał, by wszystko zostało udokumentowane i sfilmowane przez kamery TVP. Nie byłby jednak sobą, gdyby nie skorzystał z okazji i nie zaprosił do współpracy... Edyty Górniak.

Józefowicz zaproponował Edycie zaśpiewanie uwielbianej przez publiczność piosenki "Litania" (sprawdź!) i oczywiście główną rolę. Uważa, że Górniak - w przeciwieństwie do innych wokalistów z pierwszego składu "Metra" - ma wciąż dobry głos i potrafi go używać. Jest tylko jeden problem - Edyta nie kwapi się z szybką odpowiedzią, choć bilety na show trafiły już do sprzedaży.

Reklama

Ich wzajemna niechęć ma swoje źródło w dyscyplinie, którą Janusz miał wprowadzać za kulisy musicalu "Metro". Wrażliwa i niepewna siebie Edyta nie była wtedy w stanie poradzić sobie z temperamentem reżysera.

Serce wciąż takie samo

Edyta Górniak ostatnio coraz cieplej myśli o dawnych czasach i Januszu Józefowiczu. W tym roku, tuż przed pandemiczną transmisją koncertu z okazji 30-lecia, pokazała w internecie stary filmik zza kulis i napisała:

Te słowa sprawiły, że Józefowicz zaczął poważnie myśleć o ponownej współpracy z Edytą. Pojawiły się nawet plany stworzenia musicalu o jej życiu, ale każdy taki pomysł wymaga zastanowienia i rozmowy w cztery oczy. Józefowicz nie traci nadziei. A co na to Edyta?

Próbowaliśmy się z nią skontaktować. Czekamy na odpowiedź.

Zobacz też:

Drugi najwyższy wynik czwartej fali. Niemal sto zgonów

Bała się pokazać chłopaka. Wspólne zdjęcie wywołało poruszenie

Córka Grabowskiego urodziła

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Janusz Józefowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy