Reklama
Reklama

Edyta Górniak była w związku ze znanym muzykiem. Utrzymywała tę relację w tajemnicy

W życiu Edyty Górniak było kilku znanych mężczyzna. Mało kto jednak wiedział o jej relacji ze znanym muzykiem i kompozytorem. Wokalistka nie chciała, by mówiły o nich media, dlatego trudno doszukać się wspólnych zdjęć pary.

Edyta Górniak nigdy nie mogła narzekać na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Zawsze kręciło się koło niej grono adoratorów. O jej związkach media rozpisywały się od zawsze. Znane są jej relacje z aktorem Dariuszem Kordkiem, prezesem Radia Zet Robertem Kozyrą, prezenterem telewizyjnym Piotrem Gembarowskim, dziennikarzem Piotrem Kraśką, z którym nawet zamieszkała, prawnikiem Piotrem Shrammem czy wreszcie zakończone rozwodem małżeństwo z Dariuszem Krupą. Jednak jeden związek gwiazda długo utrzymywała w tajemnicy. 

Reklama

Edyta Górniak byłą w związku z Adamem Sztabą

Edyta Górniak była związana zawodowo z Adamem Sztabą. Jednak prywatnie wokalistkę i muzyka też łączyła wyjątkowa więź.  Oboje poznali się w 1997 roku. Do Polski przybył  Jose Carreras, który dał wówczas koncert w Teatrze Wielkim. Adam Sztaba był dyrygentem, a Edyta zaśpiewała wraz ze światowej sławy tenorem. To wtedy Sztaba zaproponował piosenkarce współpracę. Został nawet kierownikiem muzycznym jej zespołu. Rok później pojawiły się pierwsze plotki na temat tego, że muzyków łączy coś więcej, niż tylko praca.

W 1999 roku para razem przebywała w trasie koncertowej. Wspólna praca i czas spędzony razem pokazały wokalistce wady ukochanego. W ich związku nastąpił kryzys, a w efekcie doszło do rozstania. W biografii artystki wydanej w 2005 roku "Edyta Górniak bez cenzury" jej autor Piotr Krysiak opublikował wyjaśnienia Edyty Górniak. Diva tłumaczyła rozstanie z Adamem Sztabą niedojrzałością i nieodpowiedzialnością partnera.

Wiedzieliście o tej relacji Edyty?

Zobacz też:

Edyta Górniak zobaczyła plakat i zaniemówiła. Potem poleciały wulgaryzmy

Edyta Górniak podzieliła się ulubioną teorią spiskową. Co tym razem ją pochłonęło?

Edytę Górniak łączy wyjątkowa więź z byłą żoną Krajewskiego? Piosenkarka nie wierzy w przypadki

***pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Adam Sztaba | Piotr Kraśko | Dariusz Kordek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy