Reklama
Reklama

Edytę Górniak łączy wyjątkowa więź z byłą żoną Krajewskiego? Piosenkarka nie wierzy w przypadki

Edyta Górniak spędziła kilka upojnych dni podczas wyjątkowego zlotu ludzi „świadomych”, gdzie jako gwiazda dzieliła się swoją wiedzą na temat duchowości. Na imprezie dla „wolnych ludzi” przypadkiem wpadła na Elżbietę Krajewską – byłą żonę Seweryna Krajewskiego. Czego starsza koleżanka nauczyła uduchowioną Edi?  

Edytę Górniak łączy wyjątkowa więź z byłą żoną Krajewskiego? Piosenkarka nie wierzy w przypadki

Edyta Górniak, jak powszechnie wiadomo, należy do tego grona uduchowionych celebrytów, którzy mają swoje własne zdanie na temat energii międzyplanetarnej oraz skuteczności szczepionek przeciwko COVID-19. Choć Edi nie zawsze znajduje zrozumienie wśród swoich znajomych i internautów, jest grupa osób, która podziela jej "duchowe" poglądy. Niedawno odbyła się dla niej szczególna impreza, gdzie Górniak była jedną z głównych gościń. XIX Zlot Wolnych Ludzi - Harmonia Kosmosu 2022 odbyło się w Torzymiu pod hasłem "My Dzieci Gwiazd odkrywamy swój własny blask".

Reklama

Jak donosi "Życie na Gorąco" Edi nie była jedyną z najważniejszych postaci, które uświetniły "pro zdrowotną" imprezę. Na kilkudniowym pikniku zjawiła się też Elżbieta Krajewska, była żona Seweryna Krajewskiego. Według informacji tabloidu, obie panie doskonale czuły się w swoim towarzystwie i były niemal nierozłączne. Podobno Edyta miała być zachwycona wiedzą Elżbiety na temat terapii dźwiękiem, a w tej dziedzinie Krajewska nie ma sobie równych. Piosenkarka i terapeutka sporo rozmawiały też na temat sensu życia, kosmosu i przebaczenia, bo obie doskonale wiedzą, jak ciężko jest żyć z poczuciem smutku czy niesprawiedliwości.

Po zakończonym Zlocie Wolnych Ludzi, Krajewska zaprosiła Edytę do swojego domu pod Warszawą, okazuje się, że wystarczyły cztery dni w Torzymiu, by obie panie zaprzyjaźniły się na dobre. Piosenkarka nigdy nie wierzyła w przypadki, i wie, że los zesłał jej Elżbietę ze specjalną misją.

Zobacz też:

Uważająca się za religijną Edyta Górniak wdała się w konflikt z księdzem. "Mam dla niego smutną wiadomość"

Fanka Edyty Górniak kupiła jej obraz za 15 tys. złotych. Diwa przekazała go osobiście. Było warto?

Sobel i Szpaku odwołują koncerty. Mają rzadki, lecz poważny powód

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Seweryn Krajewski | Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy