Reklama
Reklama

​Sobel, Mata i Szpaku odwołują koncerty. Mają rzadki, lecz poważny powód

Sobel (20 l.), Mata (22 l.) Szpaku (28 l.) zapadli na ciężkie zatrucie pokarmowe. Sytuacja była tak poważna, że niezbędne okazało się podanie kroplówki Z powodu biegunki raperzy byli zmuszeni odwołać zaplanowane koncerty.

Szymon Sobel (posłuchaj!) jako pierwszy poinformował o sytuacji, do jakiej doszło podczas jego trasy koncertowej. Jak ujawnił, od kilku dni nie opuszcza toalety z powody fatalnego w skutkach zatrucia pokarmowego. Jak się okazało, na biegunkę cierpi też połowa jego zespołu. Na Instagramie Sobela pojawił się następujący komunikat:

Jak się okazuje, raperska rewolucja jelitowa dotknęła Szymona i cztery inne osoby, w związku z czym trzeba było odwołać koncert w Szczecinie, gdyż muzycy nie byli w stanie rozstać się z ceramiką łazienkową. 

Reklama

Sobel i Szpaku odwołują koncerty

Nie trzeba był długo czekać, by Mateusz Jakub Szapakowski, używający pseudonimu scenicznego Szpaku (posłuchaj!) zamieścił wpis o podobnej treści, dodając, że z powodu konieczności pozostania w łazience na czas nieokreślony,  jest zmuszony odwołać koncerty w Toruniu i Krakowie.  Na profilu kolektywu Gombao33 (sprawdź!) pojawiło się zdjęcie Maty (posłuchaj!)  i jego kolegi z zespołu podłączonych do kroplówki w pokoju hotelowym, z czego można wnioskować, że ich też dopadło zatrucie. 

Jeśli chodzi o przyczyny zbiorowego rozwolnienia, to rąbka tajemnicy uchylił sam Sobel, zamieszczając na profilu Gombao33 adnotację, że „nie pozdrawia hotelowych restauracji”. Sytuację ostatecznie wyjaśnił producent Deemz, ujawniając, pod życzeniami zdrowia dla Sobela, że powodem masowej laksacji jest wizyta w hotelowej restauracji: 

Na profilu facebookowym Reportażysta pojawiły się spekulacje, jakoby źródłem zatrucia mogła być restauracja w hotelu znajdującym się w Kołobrzegu, w pobliżu Podczela, gdzie w tym roku odbywał się Sun Festival. 

Zobacz też:

Raper Sobel wyzwał fana! "Je**ć cw*la"

Mata dopuścił się plagiatu? Okładka jego płyty jest bardzo podobna do pewnego zdjęcia...

Wiktoria Gąsiewska eksponuje długie nogi. "Ślicznotka"

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sobel (raper) | raper mata
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama