Reklama
Reklama

Uważająca się za religijną Edyta Górniak wdała się w konflikt z księdzem. "Mam dla niego smutną wiadomość"

Edyta Górniak (49 l.) zabrała głos w sprawie swoich teorii po tym, jak w sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej negatywnych komentarzy na jej temat. Zmieniła zdanie w kwestii hybryd i reptilian? Odpowiedziała księdzu Jerzemu Koplewskiemu. Przekazała mu złe wieści. Mężczyzna, jej zdaniem, się myli?

Edyta Górniak wierzy, że wśród ludzi żyją bioroboty, hybrydy, a nawet reptilianie

Od 23 do 26 czerwca w Torzymiu odbywał się XIX Zlot Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022. Edyta Górniak zgodziła się uświetnić wydarzenie swoim wystąpieniem. Gwiazda nie wystąpiła jednak przed publicznością po to, by zaprezentować swoje umiejętności wokalne, tylko po to, by wygłosić niezwykłe przemówienie.

Jak przytoczyła "Gazeta Lubuska", Górniak na samym początku podziękowała Matrixowi, za to, że dzięki niemu możemy "zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej prawdzie". Co więcej, przyznała, że na świecie żyją bioroboty i hybrydy, które przypominają ludzi.

Reklama

Na tym nie poprzestała jednak. W publicznym wyznaniu wyjawiła, że od dzieciństwa zdarza jej się "doświadczać przekazów". Wspomniała również o tym, że kiedy wystawiono ją na próbę, broniła ludzi.

Krytyka pod adresem Górniak za słowa o Matrixie

Zachowanie Edyty Górniak szybko zrewidował świat show biznesu. Niestety, próżno szukać słów poparcia wobec teorii piosenkarki. Ponadto eksperci od wizerunku patrzą na jej wyczyny z przerażeniem i martwią się, że wieloletnia praca nad karierą gwiazdy może zostać zaprzepaszczona przez dziwne przekonania Górniak. Społeczeństwo uzna ją w końcu za osobę niezrównoważoną?

Ks. Janusz Koplewski, który od lat jest spowiednikiem największych gwiazd polskiego show biznesu, nie mógł przejść wobec teorii głoszonych przez Edytę Górniak. Przyznał, że wokalistka chyba niewiele wie o pojęciu duszy w ogóle, więc trudno, żeby mogła się na ten temat wypowiadać.

Koplewski wypiera istnienie reptilian, zauważając, że każdy człowiek ma duszę - nawet jeśli chorą, jednak ją posiada.

Kontrowersyjne wypowiedzi Górniak spotkały się z licznym odzewem w sieci. Głos zabrali nie tylko eksperci i ludzie wiary, lecz także gwiazdy polskiej sceny na czele z Krzysztofem Skibą. Zabrakło głosu, który poparłby mądrości Edyty.

Zadowolona z siebie diwa postanowiła odpowiedzieć na nie publicznie.

Edyta Górniak broni swoich tez i atakuje księdza

Chętnie mówiąca o swojej religijności Edyta Górniak pochyliła się nad refleksjami ks. Janusza Koplewskiego i zauważyła - jej zdaniem - podstawowe błędy w jego rozumowaniu. Opowiedziała o tym w najnowszym wpisie na Facebooku. Powołała się wówczas na określenie uznane przez Kościół i nawet przez niego promowane, czyli "zaprzedałeś duszę diabłu". Wierzy, że niektórzy świadomie pozbywają się własnej duszy?

Kontynuując swoją wypowiedź, Edyta postanowiła wspomnieć o mechanizmach egzorcyzmów, które jej zdaniem mają na celu odzyskać straconą duszę w osobie zniewolonej wpływem demona.

Co więcej, gwiazda uważa, że mówienie o człowieku jedynie w kategoriach duchowych i cielesnych jest uproszczeniem, z którym kompletnie się nie zgadza i zdania nie zmieni.

Jak uważacie, kto ma rację w tym niezwykłym sporze?

Zobacz też:

Oto, dlaczego Dawid Podsiadło odniósł sukces! Początki jego kariery nie były łatwe

Krystian Ochman przebywa w szpitalu! "Dziękuję wam za miłe słowa wsparcia"

Agnieszka Kotońska pokazała się w bikini! Fani patrzyli tylko na jedno!

Turcja zgodziła się na dołączenie Finlandii i Szwecji do NATO

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy