Reklama
Reklama

Edyta Górniak podzieliła się ulubioną teorią spiskową. Co tym razem ją pochłonęło?

Edyta Górniak (49 l.) wyznała swoim fanom, która teoria spiskowa jest najbliższa jej sercu. Piosenkarka po raz kolejny wprawiła internautów w zdumienie. Gwiazda otwarcie przyznała, że wierzy w to.

Edyta Górniak: teorie spiskowe

Edyta Górniak w ostatnich latach dużo mocniej angażuje się w tematy polityczne czy społeczne, niż w działalność artystyczną. Piosenkarka, która posiada ogromny dorobek muzyczny coraz mocniej skupia na własnym rozwoju duchowym, czego dowodem są publikowane przez nią w mediach społecznościowych treści.

Od momentu wybuchu pandemii koronawirusa, Edyta Górniak zintensyfikowała swoje działania na Instagramie. Celebrytka wiele razy szokowała opinię publiczną odbiegającymi od powszechnie przyjętej normy, wypowiedziami o szczepieniach czy wprowadzaniu obostrzeń. Wyrażała również sprzeciw wobec noszenia maseczek ochronnych. Za sprawą kontrowersyjnych oświadczeń udało się jej zgromadzić ogromne grono nowych fanów, posiadających podobne przekonania.

Reklama

Nic więc dziwnego, że w pewnym momencie piosenkarką zainteresowało się środowisko New Age. Edyta Górniak została zaproszona na Zlot Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022, podczas którego wygłosiła pamiętne przemówienie.

"Chciałabym, żebyśmy tak prawdziwie, z serca, podziękowali Matrixowi, dlatego, że dzięki niemu możemy przypomnieć sobie wartości i zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej prawdzie. Potrzebowaliśmy takiego wstrząsu i kopniaka, i dziękujemy im za to. (...) Naprawdę, ja pracuje w show-biznesie. Wiecie, ile tam jest reptyli? Słowo daję. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia" - mówiła ze sceny Edyta Górniak. 

Edyta Górniak podzieliła się ulubioną teorią spiskową

Edyta Górniak ma na swoim koncie szereg zaskakujących wypowiedzi. Pewien medioznawca, który przeanalizował zachowanie piosenkarki stwierdził, że może ona "trafić do worka ludzi niezrównoważonych psychicznie". Pomimo tej "diagnozy", gwiazda nie zamierza rezygnować z własnych przekonań. Niedawno Edyta Górniak pokusiła się o niebywałą ocenę wody w butelkach. Stwierdziła, że nie ma ona struktury.

W tym tygodniu wokalistka również nie próżnuje. Na swoim instagramowym koncie opublikowała mema, za pomocą którego dała swoim obserwującym do zrozumienia, która teoria spiskowa jest jej ulubioną.

"Moja ulubiona teoria spiskowa jest taka, że wszystko będzie dobrze" - głosił napis na humorystycznym obrazku.

Edyta Górniak dodała również parę słów od siebie.

"Przytulam autora tej grafiki" - napisała gwiazda.

Fani, jak zawsze okazali się niezawodni. W komentarzach posypało się wiele ciepłych słów. 

Zobacz też:

Filip Chajzer wije nowe gniazdko. Wkrótce przeprowadzi się na Mazury?

Nie żyje popularny dziennikarz. Latami tęsknił za ukochaną z Moskwy

Magdalena Cielecka nie skrywa już swoich uczuć. Poszła na randkę z dużo młodszym partnerem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy