Reklama
Reklama

Edyta Górniak na tropie bezdusznych reptilian. Ksiądz: „Czyste głupoty”

Edyta Górniak (49 l.) która ostatnio chętnie łączy chrześcijaństwo, New Age, teorie spiskowe i kosmologię, wpadła na trop pozbawionych duszy reptilian, czyli przybyłych z kosmosu dobrze wychowanych jaszczurek, ubierających się w garnitury z człowieka. Ks. Janusz Koplewski, nazywany w show biznesie spowiednikiem gwiazd, postanowił ujawnić, co o tym wszystkim myśli.

Edyta Górniak sprawia wrażenie, jakby uparła się coraz bardziej tracić kontakt z rzeczywistością, co wielu Polaków napawa obawą, że jest na najlepszej drodze do podążenia ścieżką wytyczoną przez Violettę Villas (posłuchaj!). Różnica polega na tym, że Villas, artystkę obdarzoną niesamowitym głosem i ogromną charyzmą, do takiego stanu doprowadzili funkcjonariusze komunistycznej Służby Bezpieczeństwa i cwaniacy, którzy chcieli się wzbogacić jej kosztem, a Górniak robi to sobie na własne życzenie

Reklama

Z coraz większym entuzjazmem odpływa w uduchowione refleksje, łącząc religie z filozofią i kosmologią i wplatając w to wszytsko wątki chrześcijańskie, buddyjskie i New Age. Znana jest ze swoich przekonań, że Bóg porozumiewa się z nią za pomocą białych gołębi i różańców pozostawionych na plaży, pandemia koronwirusa była światowym spiskiem inspirowanym przez Billa Gatesa, a w szpitalach nie leżeli wcale chorzy na COVID-19, tylko statyści, wynajęci przez rząd, żeby podkręcać panikę.  W międzyczasie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat kosmologii, filozofii, różnych religii, duchowości szeroko pojętej oraz głębokiej wiary w to, że Lady Gaga służy szatanowi i pije krew niemowląt, czego dowodzi jej upodobanie do rogów. 

Edyta Górniak i ks. Koplewski polemizują na temat duszy

Górniak z zapałem śledzi i udostępnia  opinie byłego dyrektora Wywiadu Narodowego USA, Johna Ratcliffe’a na temat istnienia pozaziemskich cywilizacji. W Polsce jego opinie forsuje TVP Info, a Edyta z zapałem powtarza. Jak wyznała na Instagramie, wprost nie może się doczekać inwazji kosmitów:

Nie brakuje opinii, że w zakresie resetowania umysłu Edzia uzyskała wysoki stopień zaawansowania. Ostatnio, jako specjalistka od kosmitów, wzięła udział w zadziwiającej imprezie Harmonia Kosmosu 2022, nazywanej także „Zlotem Wolnych Ludzi”. Przedstawiła tam swoją teorię dotyczącą reptilian, czyli przybyłych z konstelacji smoka gadów, przybierających na Ziemi ludzką postać. Zdaniem piosenkarki, jedyną cechą, odróżniającą reptilian od ludzi jest brak duszy, kłopot polega na tym, że trudno to zauważyć na pierwszy rzut oka. Na szczęście Edyta, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w show biznesie, umie wytropić bezdusznych reptilian:

Szkoda, że nie padły żadne nazwiska… Zdemaskowanie „reptyli” z pewnością wstrząsnęłoby show biznesem co najmniej równie mocno, co lustracja polityką. 

Niestety, spiskowe teorie Górniak nie zyskały, jak dotąd, wielu zwolenników. Z pewnością nie należy do nich ks. Jerzy Koplewski, który, jako spowiednik gwiazd, zna show biznes od podszewki. Jak tłumaczy w rozmowie z „Faktem”, trzeba zacząć od tego, że Górniak kompletnie nie rozumie pojęcia duszy:

Cóż, rzeczywiście chyba się z Edytą nie zrozumieli. Zachowując ścisłość: ona nie twierdzi, że po polskim show biznesie grasują ludzie bez duszy. Twierdzi natomiast, że jest w nim pełno reptilian, a to zasadnicza różnica. Ksiądz Koplewski najwyraźniej wypiera fakt istnienia reptilian, za to uwzględnia istnienie socjopatów.  Jak upiera się w „Fakcie”:

Zobacz też:

Marta Kaczyńska na Wawelu. Wspierał ją mąż. A jednak to nie były plotki

Chloe Ferry rezygnuje z mediów społecznościowych?! Fani w panice

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy