Reklama

Reklama

Reklama

Edyta Górniak szokuje podczas zlotu „Harmonii Kosmosu”. „Wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie”

Edyta Górniak (49 l.) od kilku lat skupia się przede wszystkim na sprawach ważnych dla ducha. Natchniona piosenkarka w swojej góralskiej willi oddaje się szeroko pojętemu mistycyzmowi i dzieli się ze swoimi fanami zaskakującymi teoriami spiskowymi. Tym razem gwiazda postanowiła przemówić do podobnych siebie wyznawców ze sceny w Torzymiu. To właśnie tam odbył się XIX Zlot Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022. Jej słowa mogą wielu zdziwić...

Edyta Górniak od wielu lat obecna jest w show-biznesie. Ostatnimi czasy skupia się jednak przede wszystkim na sprawach duchowych, a nie na muzyce. Swoimi przemyśleniami chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Kilka miesięcy temu przekonywała, że ma głęboką wiedzę na temat UFO. Przyznała wówczas, że na każdej planecie istnieje życie, ale tak naprawdę jest to wiedza "chroniona, ukryta bardzo, bardzo szczelnie". Nie da się więc ukryć, że to wielkie wyróżnienie, że właśnie Edycie udało się ją posiąść.

Edyta Górniak przemawiała ze sceny podczas zlotu "Harmonii Kosmosu"

Reklama

Nie wiadomo, jak Edycie udało się zgłębić tę wiedzę, ale piosenkarka pojawiła się niedawno na zlocie "Harmonii Kosmosu", gdzie obok Jerzego Zięby wyjawiła ze sceny, że... wśród nas żyją nie tylko kosmici, ale też "bioroboty, hybrydy i reptilianie".

Od 23 do 26 czerwca w Torzymiu odbywał się XIX Zlot Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia nie zabrakło znamienitych person na scenie. Oprócz Edyty Górniak pojawił się również... znany z niekonwencjonalnych metod leczenia Jerzy Zięba, który - jak wspomina "Gazeta Lubuska", groził m.in., że trzeba zrobić wszystko, by "dotrzeć do rencistów i emerytów".

Na scenie wystąpiła również Edyta Górniak, która tym razem nie porwała publiczności żadnym swoim hitem, a wygłosiła zaskakującą prelekcję. Na wstępie, jak przytacza "Gazeta Lubuska", podziękowała Matrixowi, za to, że dzięki niemu możemy "zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej prawdzie".

Wokalistka przekonuje, że wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie

Później było jeszcze ciekawiej, bo gwiazda wyjawiła, że pośród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie. Zauważyła, że nie każdy "kto wygląda jak człowiek, ma duszę".

Edyta nieoczekiwanie przyznała również, że od dziecka "doświadcza przekazów", które pozwalają jej zajrzeć w przyszłość. Wszystko wskazuje więc na to, że Krzysztof Jackowski może obawiać się już o swoją pozycję "najpopularniejszego jasnowidza w Polsce". Przypomniała także to, że dwa lata temu stanęła w obronie ludzi, bo wiedziała, że to tylko "kolejna pułapka".

Spodziewaliście się tylu sensacyjnych wiadomości?

Zobaczcie również:

Edyta Górniak została zapytana o to, czy ziemia jest płaska. Odpowiedziała tajemniczo: "Zależy od poziomu Twojej świadomości"

Góralska chata Edyty Górniak robi gigantyczne wrażenie! "Willa ma aż cztery poziomy"

Sebastian Fabijański i Maffashion mają problemy w związku? Aktor wyznaje: "Jestem wdzięczny Julce za to, co zrobiła"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy