Reklama
Reklama

"Dzień dobry TVN" w kryzysie? Krytyka pod adresem nowych prowadzących

"Dzień dobry TVN" chwytało się już przysłowiowej brzytwy, aby ratować wyniki oglądalności. Niestety, kolejne zabiegi nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Widzowie znów są bardzo niezadowoleni z tego, co serwuje im śniadaniowe show. Poziom prezentowany przez nowo zatrudnione prezenterki według niektórych internautów pozostawia wiele do życzenia.

"Dzień dobry TVN": nowe prezenterki

"Dzień dobry TVN" to program, który przyniósł sławę rzeszy polskich gwiazd. Agnieszka Woźniak-Starak, Filip Chajzer, Kinga Rusin, czy Małgorzata Ohme zdobyli ogólnokrajowy rozgłos przede wszystkim dzięki pracy na planie telewizji śniadaniowej. Wiedząc, jak wielkie możliwości daje posada gospodarza "DDTVN" również Małgorzata Rozenek-Majdan swego czasu wyprosiła etat w programie. Szybko przekonała się jednak, że prowadzenie show nadawanego na żywo to twardy orzech do zgryzienia i nie wystarczy wyłącznie uśmiech, aby zdobyć serca widzów.

Reklama

Fani "Dzień dobry TVN" nigdy nie gryźli się w język i jeśli tylko coś nie odpowiadało im w programie, od razu dawali temu wyraz w mediach społecznościowych. Gdy Małgorzata Rozenek-Majdan miała poważne problemy z prawidłową intonacją, internauci zgłaszali swoje niezadowolenie. W końcu stacja podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z "Perfekcyjną Panią Domu". "Wielka czystka" sprawiła, że również wielu innych prezenterów pożegnało się ze śniadaniowym show.

Parę dni temu "DDTVN" zapełnił braki kadrowe, zatrudniając Annę Senkarę i Sandrę Hajduk-Popowską. Panie, które w przeszłości pracowały już w TVN na innych stanowiskach, teraz zostały rzucone na głęboką wodę. Wspólnie debiutowały już w roli prowadzących. Jak wypadły?

"Dzień dobry TVN" w kryzysie

Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popowska debiut w "Dzień dobry TVN" mają już za sobą. W Mikołajki nowy duet powitał widzów z telewizyjnego studia. Niestety, nie wszyscy oglądający byli zadowoleni. Widzów najbardziej raził brak płynności wypowiedzi.

"Tylko yyy i yyy";

"Straszne to jest, źle się tego słucha";

"To nie to samo,po co ta zmiana";

"Ja oglądam parę minut, ale ciągłe yyyyy jednej z pań już mnie drażni";

"Jak na pierwszy raz bardzo przeciętnie idzie dziewczynom";

"Za długi wątek o zdradzie" - czytamy uwagi internautów w komentarzach pod wspólnym zdjęciem nowych prezenterek "DDTVN".

Obie panie w przeszłości zajmowały się m.in. treściami show-biznesowymi. Sandra Hajduk-Popowska latami prowadziła w "Dzień dobry TVN" kącik show-biznesowy. Anna Senkara natomiast specjalizowała się w transmisjach z Wielkiej Brytanii, głównie dotyczących brytyjskiej rodziny królewskiej. Można powiedzieć, że teraz role uległy odwróceniu. Prezenterki, które dotąd komentowały życie innych osób, teraz same powoli stają się celebrytkami i muszą przyzwyczaić się do faktu, że to ich zachowanie będzie poddawane ocenie, choćby przez widzów.

Zobacz też:

Kalczyńska dosadnie reaguje na zmiany w „Dzień Dobry TVN”. „Nie mój świat i nie moja bajka”

Anna Wendzikowska odeszła z TVN w trudnych okolicznościach. Tak dziś ocenia tamtą decyzję

Prokop ujawnił "szokujące" wieści o Dorocie Wellman. Jej sylwetka zaskoczyła Polaków

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Dzień Dobry TVN" | Sandra Hajduk | Anna Senkara
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama