Reklama
Reklama

"Dzień Dobry TVN" po czystkach sprowadza nowe twarze. Ujawniono nazwiska prowadzących

"Dzień Dobry TVN" dziś o poranku z pewnością oglądało znacznie więcej widzów niż na co dzień. To właśnie tego dnia Paulina Krupińska i Damian Michałowski mieli okazję zaprezentować oglądającym najnowszą parę, która dołączyła do zespołu śniadaniowego show. Kim są długo skrywani prezenterzy?

"Dzień Dobry TVN" zatrudnia nowych prowadzących

"Dzień Dobry TVN" w połowie tego roku zdecydowało się na wprowadzenie radykalnych zmian. Z dnia na dzień posadę w telewizji straciły największe polskie gwiazdy. I choć rozstanie Małgorzaty Rozenek-Majdan ze śniadaniowym pasmem wydawało się nieuniknione ze względu na ponawiane przez fanów apele, to jednak nikt nie sądził, że podobny los spotka również Agnieszkę Woźniak-Starak, Małgorzatę Ohme, Annę Kalczyńską, Filipa Chajzera i Andrzeja Sołtysika. Stacja zamierzała zrobić dosłownie wszystko, aby zwiększyć oglądalność porannego show. W tym celu przeprowadzono nawet generalny remont studia.

Reklama

Już od kilku dni sporo mówiło się o tym, że w "Dzień dobry TVN" pojawią się nowe twarze, które zajmą stanowiska po wciąż nieuzupełnionych brakach kadrowych. Wśród typowanych nazwisk często pojawiała się Kinga Rusin, która w przeszłości przez równe 15 lat piastowała stanowisko gospodyni telewizji śniadaniowej. Już wczoraj TVN podgrzewał atmosferę zapowiedziami zbliżającego się ujawnienia informacji o tym, kto został zatrudniony przez zarząd. Dziś rano widzów czekało spore zaskoczenie.

"Dzień Dobry TVN" po czystkach sprowadza nowe twarze

W niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" wszystko stało się jasne. Gdy o poranku widzowie zostali przywitani przez Paulinę Krupińską i Damiana Michałowskiego przez moment mogli czuć się zawiedzeni. Szybko jednak prezenterzy zgodnie z obietnicami przedstawili całej Polsce dwie urocze panie. Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska, które w przeszłości pracowały już przy tworzeniu treści  dla "Dzień Dobry TVN", teraz sprawdzą się w roli gospodyń show.

"Ania i Sandra są w rodzinie DDTVN od dawna, doskonale znają nasz program i jestem przekonana, że świetnie poradzą sobie w roli prowadzących. Dziewczyny, oprócz tradycyjnego prowadzenia programu, nie zrezygnują ze swoich działań reporterskich i właśnie to będzie je wyróżniać jako duet" - dowiadujemy się z komunikatu prasowego Doroty Malesy, producentki "Dzień Dobry TVN".

Obie prezenterki posiadają duże doświadczenie w pracy w telewizji. Sandra Hajduk-Popińska jest związana z "Dzień Dobry TVN" od wiosny 2020 roku. Do tej pory była głównie odpowiedzialna za cykl "Showbiz". W połowie 2021 roku została redaktorką prowadzącą serwisu Kobieta.pl. Wcześniej przez 4 lata pracowała w Wirtualnej Polsce, jako dziennikarka serwisów Pudelek.pl i WP Gwiazdy. Była także prowadzącą "Hardtalk - na ostro".

Anna Senkara również od wielu lat ma wiele wspólnego z "Dzień Dobry TVN". Pracuje dla programu od ponad dekady. Początkowo pełniła funkcję podwydawczyni, później odpowiadała za przygotowywanie relacji z Wielkiej Brytanii. Wraz z upływem czasu powierzano jej coraz bardziej odpowiedzialne funkcje. Współprowadziła "Dzień Dobry Wakacje" (w duecie z Robertem Stockingerem) oraz tegoroczną edycję Top of The Top Sopot Festival.

Zobacz też:

Od jutra nowy duet w "Dzień Dobry TVN". Ogromne poruszenie wśród internautów

Kinga Rusin wraca do "Dzień Dobry TVN"? Na korytarzach aż huczy od plotek

Zawstydzająca wpadka przed kamerami TVN-u. Prokop podsumował w swoim stylu

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy