Reklama
Reklama

Od jutra nowy duet w "Dzień Dobry TVN". Ogromne poruszenie wśród internautów

W "Dzień Dobry TVN" nadchodzą kolejne zmiany. Oficjalnie ogłoszono, że już jutro w studiu śniadaniówki pojawi się nowa para prowadzących. Jak zapowiedziano, będzie to wyjątkowy duet. W komentarzach już powoli pojawiają się pierwsze sugerowane nazwiska, a informatorzy rozwiewają krążące po sieci plotki...

"Dzień Dobry TVN" przywita nową parę prowadzących

Na Instagramie "Dzień Dobry TVN" oficjalnie ogłoszono wielką nowinę o przyszłości śniadaniowego formatu.

"Już jutro chwila, na którą czekali nasi widzowie. W studiu "Dzień Dobry TVN" powitamy nową parę prowadzących. To wyjątkowy duet, który dzięki swojej energii, pasji i doświadczeniu będzie doskonałym uzupełnieniem naszego porannego pasma. Bądźcie z nami w niedzielę od 7:45, by dowiedzieć się, kto dołączy do Doroty, Marcina, Pauliny, Damiana, Krzysztofa i Ewy" - zostało napisane pod zdjęciem.

Reklama

Widzowie "Dzień Dobry TVN" obstawiają

Jak można się spodziewać, w komentarzach zaczęto obstawiać nazwiska. Niektórzy po prostu przekazali serdeczne słowa powodzenia.

  • "Ja poproszę Tomasza Stockingera".
  • "A ja poproszę o powrót Ani Kalczyńskiej i Agnieszki Wożniak-Starak".
  • "A ja poproszę o Gabi Drzewiecką i Mateusza Hładkiego".
  • "Nowej parze prowadzących życzymy powodzenia".
  • "Żeby ktoś fajny, z kim poranek byłby cudowny".

Czy rzeczywiście w programie pojawi się ktoś z wymienionych osób? "Dzień Dobry TVN" zaskoczy z zupełnie niespodziewanej strony? A może potwierdzą się plotki i słowa informatorów?

Do pracy w "Dzień Dobry TVN" wróci Kinga Rusin?

Warto zauważyć, że niedawno plotkowano na temat tego, że do pracy w TVN miałaby wrócić sama Kinga Rusin. Dziennikarka była prowadzącą "Dzień Dobry TVN" od 2005 do 2020 roku.
Kiedy rozwinęła swój biznes kosmetyczny na tyle, aby móc się z niego utrzymywać, zrezygnowała z prowadzenia programu śniadaniowego, aby móc podróżować po świecie z ukochanym partnerem Markiem.

Lidia Kazen, która przeprowadziła czystki w TVN myślała jednak o ponownym przyjęciu Kingi Rusin do grona dziennikarzy.

"Stacja chce wrócić do starych, sprawdzonych twarzy. Będzie kuszenie Kingi Rusin, być może Marcina Mellera, pod uwagę brany jest również Piotr Kraśko. Do powrotu będą chcieli przekonać też Magdę Mołek, ale to będzie ciężkie. Nowa gwardia się nie sprawdza" - przekazał portalowi ShowNews tajemniczy informator z produkcji "Dzień Dobry TVN".

Hubert Urbański miał być nową twarzą "Dzień Dobry TVN", ale...

Według plotek to Hubert Urbański miał być kolejną "nową twarzą" w programie śniadaniowym. Niestety, prowadzący "Milionerów" miał w ostatniej chwili zrezygnować z posady.

"Decyzja o zatrudnieniu Urbańskiego zapadła i wyznaczono już datę debiutu nowej pary. Ostatecznie miała mu partnerować Dagmara Kaczmarek-Szałkow. W ostatniej chwili Hubert zmienił zdanie i oświadczył, że jednak nie wystąpi" - mówiła serwisowi ShowNews osoba z produkcji.

Czytaj też:

Po 20 latach TVN pozbył się jej bez żalu. Kalczyńska nie ukrywa, co dziś myśli o stacji

Zawstydzająca wpadka przed kamerami TVN-u. Prokop podsumował w swoim stylu

Dziwne sceny w "Dzień Dobry TVN". Prokop najpierw nazwał Hołownię "telewizyjnym drewnem", a teraz coś takiego. Powiało chłodem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Dzień Dobry TVN" | Kinga Rusin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy