Reklama
Reklama

Dramat Iwony Węgrowskiej. Musiała uciekać z toksycznego pożaru

Od kilku dni cała Polska mówi o toksycznym pożarze magazynu w Przylepie, dzielnicy Zielonej Góry. Jak się okazuje, gdy wybuchł pożar w mieście była piosenkarka Iwona Węgrowska. Celebrytka musiała w dramatycznych okolicznościach uciekać z Zielonej Góry wraz z córką, mamą i psem.

Toksyczny pożar w Zielonej Górze

W miniony weekend w dzielnicy Zielonej Góry, Przylepie doszło do pożaru jednego z magazynów, w którym składowane były toksyczne odpady. Z ogniem walczyło wielu strażaków, a duszący chemiczny odór oraz czarny gęsty dym unosił się nad całym miastem. Jak podał wojewoda lubuski Władysław Dajczak, pożar jest już opanowany.

– Wskaźniki z urządzeń pokazują, że zdrowie i życie mieszkańców nie jest zagrożone – mówił w niedzielę wojewoda.

Iwona Węgrowska w dramatycznych okolicznościach ucieka z Zielonej Góry

Jak się okazało w trakcie trwania pożaru w Zielonej Górze była piosenkarka Iwona Węgrowska. Celebrytka opublikowała dramatyczny wpis na Instagramie.

Reklama

"Tak wygląda niebo w miejscu, gdzie jestem z córką. Straszna tragedia dla całej mojej rodziny. Mam tutaj Wszystkich. Pożar odpadów chemicznych. Mam tylko nadzieję, że wszyscy będziemy zdrowi i wyjdziemy z tego cało" - napisała w emocjach Węgrowska. 

W rozmowie z tabloidem Fakt piosenkarka wyznała, że obawiała się o bezpieczeństwo swoje i rodziny. "Moja córka jest przerażona, wczoraj płakała. Tym bardziej że obydwie jesteśmy po ciężkim zapaleniu płuc. Nie wiem, czy nie mam nawrotu, bo mocno dziś kasłałam w nocy i jutro idę na prześwietlenie. Dla mnie to jest bardzo niebezpieczne, żebym się teraz tego nawdychała i córka też".

Niestety nie wszyscy bliscy Węgrowskiej mogli wyjechać z miasta. "Mój brat musi tutaj zostać z moją bratową, córką i synem, oni tu mają pracę. Tu mieszka praktycznie cała rodzina mojej mamy, siostra mamy, jej brat, moje wszystkie kuzynki, prawie cała moja rodzina. Martwię się o brata i całą rodzinę" - mówiła Faktowi. 

Artystka wyznała także, że o pożarze dowiedziała się od wujka, który jest sołtysem w okolicznej miejscowości. 

Zobacz też:

Niebywałe sceny pod domem Węgrowskiej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Jest w szoku

Iwona Węgrowska rozstała się z ojcem dziecka! Ich związek był burzliwy [POMPONIK EXCLUSIVE]

To już pewne. Agnieszka Chylińska wyjeżdża do USA. Zdecydowała się na to po 11 latach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Węgrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy