Reklama
Reklama

Niebywałe sceny pod domem Węgrowskiej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Jest w szoku

Iwona Węgrowska na długo zapamięta jeden z ostatnich upalnych dni. Piosenkarka została zaskoczona wyjątkowym prezentem wartym kilkadziesiąt tysięcy złotych, który darczyńca sam dostarczył pod jej dom.

Iwona Węgrowska: kariera

Iwona Węgrowska swoją karierę rozpoczęła już prawie dwadzieścia lat temu, jednak pomimo czterooktawowej barwy głosu nie udało jej się zrobić spektakularnej kariery.

Dziś piosenkarka bardziej znana jest ze skandali oraz ciągłych rozstań z ojcem swojej córki, niż z nowych przebojów, które podbiłyby listy przebojów.

Pomimo tego Węgrowska ma wierne grono fanów, które wspiera ją w działaniach. Wygląda na to, że należy do nich także artysta o nicku Alex Crystal House, gdyż ostatnio podarował jej prezent, który celebrytce aż zaparł dech w piersiach.

Reklama

Iwona Węgrowska otrzymała drogi prezent

Podarkiem gwiazda pochwaliła się jakiś czas temu w mediach społecznościowych. Teraz "Super Express" donosi, że podarunek wart jest aż... kilkadziesiąt tysięcy złotych! Prace nad nim trwały ponoć dwa miesiące. Co ciekawe, darczyńca osobiście podarował Iwonie swoje dzieło.

"Przywiózł pod jej dom własnoręcznie wykonany portret - ale nie z byle czego, a z samych kryształów. Iwona cały czas jest w szoku" - czytamy na stronie SE.

Sama Węgrowska również wypowiedziała się w sprawie, i jak można się domyślać, jest zachwycona. Wyznała, że artysta, który stworzył portret z kryształów, i jego córką są jej fanami, jednak nie spodziewała się takiego podarku. "Brakuje mi słów, by wyrazić moje wzruszenie. Dla takich chwil warto żyć" - wyznała.

Co ciekawe, ponoć już pojawiły się oferty odkupienia dzieła z podobizną piosenkarki, jednak ona stawia sprawę jasno - nie sprzeda nikomu obrazu.

Tabloid nadmienia, że podobne dzieła dostali kiedyś także... Ronaldo oraz Messi. Iwona Węgrowska znalazła się zatem w zacnym gronie!

Zobacz też:

Iwona Wegrowska i jej partner Maciej Marcjanik dali się ponieść w klubie nocnym. Paparazzi zrobili im zdjęcia 

Iwona Węgrowska zamieszka w okazałej willi. Ma ponad 300 metrów i jest urządzona na bogato!

Iwona Węgrowska: mistrzyni skandalu! Oto największe afery z jej udziałem
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Węgrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy