Reklama
Reklama

Węgrowska przenosi się do ekskluzywnej willi: "Ma 300 metrów. Jest na bogato”

Iwona Węgrowska (40 l.) postanowiła wyprowadzić się z Warszawy. Piosenkarka pochwaliła się, w jaki sposób połączy pracę w stolicy i spokojne życie z dala od zgiełku miasta. Przy okazji opowiedziała o nowym domu. Okazuje się, że 40-latka zamieszka w ekskluzywnej willi, która ma aż 300 metrów kwadratowych. Na bogato!

Iwona Węgrowska (posłuchaj) sławę zyskała w 2008 roku, a to za sprawą hitu wylansowanego z zespołem Feel "Pokonaj siebie". Od tego czasu wokalistka ochoczo pojawia się na ściankach, bierze udział w wydarzeniach branżowych i rozmawia z dziennikarzami.

Niedawno 40-latka pojawiła się na pokazie charytatywnym "Gwiazdy Dzieciom". Przy okazji udzieliła wywiadu i wyjawiła, że opuszcza stolicę!

Reklama

Gdzie teraz zamieszka i jak będzie wyglądać jej nowy dom?

Iwona Węgrowska zamieszkała w okazałej willi. Ma ponad 300 metrów i jest urządzona na bogato!

Piosenkarka znana jest z dobrego serca i często pomaga innym. Podczas tegorocznej imprezy zorganizowanej na rzecz podopiecznych OPS-u również nie mogło jej zabraknąć. Iwona na wybiegu pojawiła się w roli modelki i wokalistki, a także z radością pozowała do zdjęć. Podczas charytatywnego wydarzenia porozmawiała również z dziennikarką portalu "Jastrząb post" i wyjawiła plany na przyszłość.

Okazuje się, że Węgrowska ma już dość mieszkania w stolicy i przenosi się do Spały. Czy wyprowadzka ze stolicy nie wpłynie negatywnie na jej karierę?

"To naprawdę na to samo wychodzi, to jest "rzut beretem". Mój Maciuś ma firmę w tamtych rejonach i 45 minut i jestem [w stolicy — przyp. red.]. Absolutnie nie rezygnuję ze swojej pracy, wręcz przeciwnie, dostałam większego powera, niż kiedykolwiek go miałam" - wyznała o nowej lokalizacji i chęci do pracy.

Ku uciesze fanów, Iwona zapewniła, że niebawem na rynku pojawi się jej nowy singiel, a nawet płyta!

W tym samym wywiadzie 40-latka opowiedziała nieco o swoim nowym domu. Jak sama wyznała, koszt przeprowadzki wyniósł ją dużo, a to dlatego, że jej nowe gniazdko będzie miało prawie 300 metrów kwadratowych!

"Będzie miało prawie 300 metrów. Będzie na bogato. Wczoraj po raz pierwszy zabrałam moją mamę, która w ogóle nie widziała, jak to było remontowane i powiedziała, że jest w szoku! Pół nocy przez to nie spała. Na pewno będzie pięknie, cudownie, nowocześnie i przede wszystkim przestrzeń ogromna, więc możemy się wszyscy ganiać" - opowiedziała o willi.

Chcielibyście zobaczyć nowe gniazdko artystki?

Przeczytajcie również:

Seksafery i skandale nadszarpnęły wizerunek Węgrowskiej. Musiała się gęsto tłumaczyć

Za występ w TVP nieźle "oberwała". Iwona Węgrowska musi się teraz tłumaczyć przed oburzonymi fanami

Iwona Węgrowska ciężko przeszła szczepienie. "Myślałam, że się przekręcę"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Węgrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy