Reklama
Reklama

Dorota Szelągowska już tego nie ukrywa. Ma teraz prawdziwy powód do radości

Dorota Szelągowska nie miała dotychczas szczęścia w miłości. Trzykrotnie wychodziła za mąż i każda z tych relacji kończyła się rozwodem. Wygląda jednak na to, że czarne chmury nad jej życiem uczuciowym właśnie się rozeszły. Projektantka jest bowiem szczęśliwie zakochana i choć stara się zbyt wiele o tym nie mówić, to przy okazji urlopu postanowiła zrobić wyjątek. To właśnie ten mężczyzna skradł jej serce.

Dorota Szelągowska nie miała szczęścia w miłości

Poprzednie związki Doroty Szelągowskiej nie miały szczęśliwego zakończenia. Nie jest tajemnicą, że córka Katarzyny Grocholi ślubowała miłość trzykrotnie. Jej pierwszym mężem był Paweł Hartliebz którym ma syna Antoniego. Projektantka była bardzo młoda, kiedy formalizowała związek miała zaledwie 20 lat.

Reklama

Drugim mężem Szelągowskiej był Adam Sztaba. Byli parą przez 11 lat, więc pewnie sadzili, że przysięga przed ołtarzem będzie jedynie formalnością i pięknym dopełnieniem ich miłości. Po dwóch latach uczucie jednak wygasło i w 2015 roku małżonkowie zdecydowali się na rozwód. Jakiś czas później doszło także do unieważnienia ślubu kościelnego.

"Cały proces trwał dwa lata, nikt nikomu nie dał łapówki, księża ślęczeli nad aktami dotyczącymi intymnych szczegółów naszego życia, przesłuchiwano świadków, a kościelni prawnicy dostali niezłe wynagrodzenie. A ja czułam niesmak. Taki porządny. I miałam poczucie, że nijak to się ma do tego, co wiedziałam o wierze i sakramentach" — Szelągowska gorzko podsumowała rozstanie w rozmowie z “Wysokimi obcasami".

Kolejny ślub projektantka wzięła w urzędzie w Wilanowie. Jej mężem został wówczas Michał Wawro, z którym doczekała się córki Wandy. Uroczystość była skromna, w gronie najbliższych.Ten związek też jednak nie przetrwał próby czasu.

Dorota Szelągowska pochwaliła się nowym partnerem

Prawdziwe szczęście dają Dorocie Szelągowskiej ukochane dzieci i praca, którą uwielbia. Ostatnio ma właśnie dość intensywny czas - pracuje nad nowościami dla swojej marki odzieżowej, a także jest jurorką w programie "MasterChef Nastolatki".  

Nic dziwnego, że korzystając z wolnej chwili, projektantka postanowiła wyskoczyć na wakacje. Przy tak intensywnym trybie życia z pewnością przyda się odpoczynek. Zdjęciami z wakacji Szelągowska chętnie chwali się w swoich mediach społecznościowych. Jedno z ostatnich wbiło jej fanów w fotel.

Na InstaStories projektantki pojawiła się urocza fotografia przedstawiającego wypoczętą i szczęśliwą Szelągowską oraz tajemniczego przystojniaka, który czule całuje ją w czoło. Nie da się ukryć, że łączy ich coś głębszego. 

"Nie narzekam. Serio" - napisała widocznie rozbawiona.

Czyżbyśmy właśnie mieli okazję zobaczyć mężczyznę, któremu udało się skraść serce Szelągowskiej? Trzymamy kciuki za wspólne szczęście!

Zobacz także:

Dorota Szelągowska nagle wyznała, co odkryła tuż po 40. urodzinach. Nie mogła dłużej milczeć

Dorota Szelągowska świętuje urodziny syna. Niesamowite jak wyrósł

Szelągowska ogłosiła nowinę. Kwaśniewska nie może uwierzyć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy