Reklama
Reklama

Dorota Szelągowska świętuje urodziny syna. Niesamowite jak wyrósł

Do sieci trafiły urocze zdjęcia Doroty Szelągowskiej i jej syna. Okazuje się, że młodzieniec jest bardzo podobny do swojej mamy. Życzenia z okazji urodzin młodej gwiazdy spływają z całej Polski. W rodzimym show-biznesie, Antoni Sztaba coraz wyraźniej daje o sobie znać.

Dorota Szelągowska to nie tylko prezenterka telewizyjna i prowadząca programy o dekoracji wnętrz, ale przede wszystkim szczęśliwa mama! Ostatnio gwiazda miała prawdziwy powód do dumy, ponieważ jej najstarszy syn - Antoni - obchodził urodziny. Z tej okazji dekoratorka, która do tej pory raczej stroniła od upubliczniania zdjęć jej najbliższych, postanowiła zrobić wyjątek. Na jej Instagramie pojawiło się ciekawe zestawienie fotografii, których bohaterami są Dorota i Antoni!

Kim jest Antoni Sztaba?

Antoni to owoc miłości Doroty Szelągowskiej i Adama Sztaby, którzy byli małżeństwem. Dziewięć lat temu para zdecydowała się na rozstanie. Szelągowska jest również mamą Wandy, która przyszła na świat w 2018 roku; ojcem dziecka jest obecny partner gwiazdy, z którym związała się po rozstaniu z kompozytorem.

Reklama

Kariera Antoniego Sztaby nabiera tempa

Syn Doroty Szelągowskiej - Antoni Sztaba - szturmem podbija show-biznes. 22-latek lubi stawać przed kamerą, ale nie poszedł w ślady znanej mamy. Postawił na karierę aktorską. Adept sztuki filmowej dobrze radzi sobie na planie i zaczyna być dostrzegany przez cenionych reżyserów. Od niedawna widzowie mogą oglądać go w serialu "Lipowo". W tym roku, wnuk Katarzyny Grocholi pojawi się również na dużym ekranie w filmie "Minghun", w którym partnerował Marcinowi Dorocińskiemu.

Teraz okazuje się, że Antoni Sztaba jest nie tylko dobrze zapowiadającym się aktorem, ale i modelem. W swoim Instastories 22-latek często chwali się dokonaniami zawodowymi. Niedawno, został zaproszony na sesję zdjęciową dla polskiej edycji magazynu "Vogue". Pozowanie dla tego tytułu dla wielu osób jest zaszczytem.

Antoniemu życzymy samych sukcesów, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym!

Czytaj także: 

Szelągowska dołożyła do pieca wyznaniem o kompleksach. Nareszcie wyszła prawda o jej wykształceniu.

Dorota Szelągowska będzie zaskoczona. Ekspert bez ogródek ocenił jej nowy dom

Dorota Szelągowska chwali się mieszkaniem. Nie do wiary, co się w nim znalazło


 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska | Adam Sztaba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy