Reklama
Reklama

Dorota Szelągowska: Pierwsza rozprawa rozwodowa tuż-tuż. Prezenterka nie kryje nerwów

Dorota Szelągowska (40 l.) jest w trakcie rozwodu z trzecim mężem, Michałem Wawro, ojcem swojej 2-letniej córki Wandy. Para czeka właśnie na pierwszą rozprawę w sądzie. Prezenterka liczy, że z kolejnym mężczyzną w końcu ułoży sobie życie...

Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle. Gwiazda TVN kolejny raz zmuszona jest urządzać swoje życie na nowo. Co tym razem poszło nie tak?

Pierwszego męża, Pawła, poślubiła jako bardzo młoda osoba. Rozstała się z nim tuż po narodzinach syna Antosia (19 l.). Potem związała się z kompozytorem Adamem Sztabą, który na wiele lat zastąpił dzieciakowi ojca. Związek trwał 11 lat, zakończył się niemal tuż po... zalegalizowaniu związku.

Dorota w jednym z wywiadów tłumaczyła, że pobrali się, by ratować relację. Decyzja okazała się nietrafiona.

Reklama

Wkrótce okazało się, że jej serce skradł pewien reżyser, z którym w tajemnicy wzięła ślub. W uroczystości uczestniczyły zaledwie cztery osoby.

Wybrankiem okazał się Michał Wawro, z którym Dorota rok później powitała na świecie małą Wandzię. Niestety, związek przetrwał zaledwie trzy lata. Niedawno wyszło na jaw, że Dorota złożyła pozew o rozwód.

Dlaczego sympatyczna prezenterka nie może znaleźć szczęścia u boku żadnego mężczyzny?

Czytaj dalej na następnej stronie...

Katarzyna Grochola jest dziś wsparciem dla córki w trudnych chwilach. Ma nadzieję, że Dorota jeszcze zdoła ułożyć sobie życie u boku interesującego faceta. Na razie jednak musi zmierzyć się z trzecim rozwodem.

"W pracy jak zawsze pełna optymizmu, a jej instagramowe konto tętni życiem, lecz Dorota Szelągowska bardzo przeżywa kolejną miłosną porażkę" - czytamy w "Życiu na Gorąco".

"Choć wydawali się parą idealną, ich związek nie przetrwał. Czekają na pierwszą rozprawę rozwodową".

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy