Reklama
Reklama

Szelągowska ogłosiła nowinę. Kwaśniewska nie może uwierzyć

Dorota Szelągowska postanowiła nieoczekiwanie wrócić do czegoś, co zaczęła… dwadzieścia pięć lat temu. Mowa tu o robieniu kursu na prawo jazdy. Jak się okazuje, architektka dotąd poruszała się po Polsce bez auta. Ogłoszona przez nią nowina wywołała spore poruszenie, a Ola Kwaśniewska aż nie może uwierzyć, że jej koleżanka się na to zdecydowała.

Szelągowska zapisała się na kurs prawa jazdy

Rok 2024 dla Doroty Szelągowskiej będzie w pewien sposób przełomowy. Znana z urządzania domów i mieszkań architektka postanowiła bowiem zrobić coś dla siebie, bez czego do tej pory udawało jej się obyć.

Na swoim profilu na Instagramie Szelągowska poinformowała, że... wraca do zrobienia prawa jazdy. Najciekawszy w całej historii jest fakt, że Szelągowska już kiedyś próbowała zdobyć uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Z przyczyn, których nie ujawniła, zaniechała jednak tego.

Reklama

Cała sytuacja miała miejsce około dwadzieścia pięć lat temu. Gwieździe udało się skończyć kurs, jednak ostatecznie nie zdecydowała się podejść do egzaminu. Teraz jednak postanowiła to zmienić i już rozpoczęła kurs na nowo.

"Nigdy nie jest za późno, c’nie? Uprzedzając pytania: 1. Nie, nigdy nie miałam prawka. 2. Tak, jakieś 25 lat temu skończyłam kurs i nie podeszłam do egzaminu. 3 Tak, dziś były moje pierwsze jazdy od tamtego czasu. 4. W tym roku skończę 44 lata. Uważacie, że na coś w życiu może być za późno?" - napisała.

Reakcje na post Szelągowskiej. Wywołała poruszenie

Okazuje się, że informacja o powrocie na kurs prawa jazdy mocno poruszyła zwłaszcza jej koleżanki z show-biznesu.

Ola Kwaśniewska, która z Dorotą Szelągowską zna się od lat, wprost nie może w to uwierzyć. "Świat się kończy" - napisała. W odpowiedzi architektka odpisała koleżance, że... wkrótce gdzieś ją zabierze.

Joanna Koroniewska z kolei napisała Szelągowskiej, że prawo jazdy z pewnością jej się przyda. Justyna Nagłowska i Joanna Jędrzejczak zaś przyznały zgodnie, że na nic nigdy nie jest za późno.

Fani też postanowili dodać jej otuchy, zapewniając, że z pewnością świetnie sobie poradzi i będzie doskonałym kierowcą.

Zobacz też:

Zaskakujące wieści o synu Szelągowskiej. Gwiazda TVN nikomu publicznie o tym nie mówiła

Dorota Szelągowska narzeka na metraż obecnego mieszkania. Pochwaliła się też partnerem

Szelągowska przekazała złe wieści o swoim zdrowiu. Fani trzymają kciuki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy