Reklama
Reklama

Zaskakujące wieści o synu Szelągowskiej. Gwiazda TVN nikomu publicznie o tym nie mówiła

Okazuje się, że syn słynnej projektantki i gwiazdy TVN Doroty Szelągowskiej odnalazł w sobie pasję do aktorstwa i stawia pierwsze kroki w kierunku wielkiej kariery. Pomimo młodego wieku, wnuk pisarki Katarzyny Grocholi, może pochwalić się imponującymi sukcesami. Czy niebawem stanie się jedną z największych gwiazd młodego pokolenia?

Drorota Szelągowska od "Roweru Błażeja" po "Dorota was urządzi"

Choć Dorota Szelągowska znana jest dziś głównie dzięki słynnym autorskim programom wnętrzarskim, swoje pierwsze kroki w mediach stawiała w... Telewizji Polskiej. Jej kariera weszła na wyższy poziom, gdy jako początkująca gwiazda show-biznesu projektantka wystąpiła w młodzieżowym "Rowerze Błażeja".

Szybko zyskała sympatię widzów i szacunek przełożonych, dzięki czemu została jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie".

Reklama

Jednak prawdziwą trampoliną do sławy okazały się cykle "Totalne remonty Szelągowskiej" oraz "Dorota was urządzi", które stały się częścią ramówki telewizji TVN.

Okazuje się, że córka pisarki Katarzyny Grocholi ma także inne powody do dumy. Wygląda na to, że syn gwiazdy TVN-u ma szansę zrobić wielką karierę jako... aktor.

Syn Doroty Szelągowskiej został aktorem

22-letni Antoni Szaba, który jest owocem miłości Doroty Szelągowskiej i jej pierwszego męża Pawła Hartlieba, ma już na kocie pierwsze spektakularne sukcesy. Ambitny syn prezenterki może pochwalić się występami w takich popularnych produkcjach jak "Na Wspólnej" czy "Zadra".

Oprócz tego młody Sztaba próbował też swoich sił jako model.

Jak na razie największym jego osiągnięciem jest jednak udział w uznanym przez widzów i krytyków spektaklu "1989". Przedstawienie w reżyserii Katarzyny Szyngiery, które wzorowany jest na słynnym i cenionym na całym świecie musicalu "Hamilton", nie schodzi z afisza od dnia premiery, która odbyła się 2 grudnia 2022 roku.

Antoni Szaba gwiazdą spektaklu "1989"

Syn Doroty Szelągowskiej w sztuce opowiadającej o czasach "Solidarności" wciela się w trzy różne postaci. Można założyć, że udział w tak ważnym spektaklu przełoży się w przyszłości na kolejne interesujące propozycje.

Co sam o swoi rzemiośle mówi Antoni Sztaba?

"Dziecko co całe szkolne życie nie umiało usiedzieć w miejscu, wydawało różne dźwięki i usilnie starało się znaleźć w centrum uwagi znalazło w tym sposób na życie" - dowiadujemy się z materiałów dostępnych w Teatrze Słowackiego.

Czy wnuk Katarzyny Grocholi stanie się niebawem jednym z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia?

Zobacz też:

Dorota Szelągowska narzeka na metraż obecnego mieszkania. Pochwaliła się też partnerem

Szelągowska przekazała złe wieści o swoim zdrowiu. Fani trzymają kciuki

Dorota Szelągowska zdradziła, czy przejdzie do TVP. Co na to TVN?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy