Reklama
Reklama

"Totalne remonty Szelągowskiej" znikają z anteny TVN. Na jak długo?

Te wieści, nie są wesołe dla Doroty Szelągowskiej. "Totalne remonty Szelągowskiej" znikają z anteny stacji. Uwielbiany przez widzów program zastąpi show prowadzone przez Ewę Chodakowską i Joannę Krupę. Czy to także koniec przygody Szelągowskiej z TVN? Absolutnie nie, bowiem na gwiazdę czekają nowe wyzwania, a "Remonty" wrócą wraz z jesienną ramówką.

Program "Totalne remonty Szelągowskiej" cieszył się ogromnym uznaniem widzów TVN. Format był także źródłem ogromnej satysfakcji dla samej prezenterki, która mogła pomagać wielu rodzinom.

Teraz hit TVN znika z ramówki i powróci dopiero jesienią.

Jaki program zastąpi "Totalne remonty Szelągowskiej"?

W środowym paśmie o godzinie 21:30 "Totalne remonty Szelągowskiej" zastąpi nowy program "Razem od Nowa", który poprowadzą Joanna Krupa i Ewa Chodakowska.

Jak podaje portal Wirtualne Media, wspomniane show zadebiutuje na antenie 3 stycznia. Uczestnikami będzie osiem małżeństw z kilkuletnim stażem, których relacje popadły w rutynę.

Reklama

Na Szelągowską póki co czeka nowe wyzwanie. Gwiazda TVN pojawi się w roli jurorki w nowym programie - "MasterChef" dla nastolatków. Emisję zaplanowano na wiosnę.

Zobacz też:

Szelągowska ucięła wszelkie spekulacje ws. jej relacji z Jerzym Urbanem. Oto co naprawdę ich łączyło

Dorota Szelągowska będzie zaskoczona. Ekspert bez ogródek ocenił jej nowy dom

Koniec spekulacji. Grochola jednoznacznie ucięła plotki o Szelągowskiej. W tle TVN

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy