Reklama
Reklama

Dorota Szelągowska będzie zaskoczona. Ekspert bez ogródek ocenił jej nowy dom

Dorota Szelągowska (43 l.) po zakupie domu w Hiszpanii spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony internautów. Czy profesjonalista również jest zdania, że dokonała dobrych wyborów aranżacyjnych? Ma pewne wątpliwości...

Dorota Szelągowska i jej nowy dom poddany ocenie profesjonalisty

Dorota Szelągowska i jej dom w Hiszpanii poddano wnikliwej ocenie profesjonalistów. Głos w sprawie aranżacji zabrał m.in. Jonatan Kilczewski, projektant współpracujący z gwiazdami, takimi jak Katarzyna Cichopek. W rozmowie z ShowNews ocenił wystrój domu Doroty i choć ten mu się spodobał, zauważył pewne niedopatrzenia...

Wydawałoby się, że Dorota Szelągowska, jako prowadząca programów wnętrzarskich (takich jak "Totalne Remonty Szelągowskiej") będzie w tej kwestii wzorem do naśladowania. Co więc poszło nie tak?

Reklama

Projektant szczerze na temat domu Szelągowskiej

Projektant znany m.in. z tego, że projektował garderobę Katarzyny Cichopek w jej nowym gniazdku (gdzie zamieszkała razem z Maciejem Kurzajewskim), jasno wyznał, że większość rzeczy w domu Szelągowskiej prezentuje się bardzo dobrze:

"Od jakiegoś czasu obserwuję ciekawą zmianę w projektach, przy których bierze udział Dorota. Mogę się mylić, ale mam wrażenie, że wpływ na to mają architekci, z którymi Dorota na co dzień współpracuje. Wnętrza są dużo bardziej dopracowane i stylistycznie spójne. W tym przypadku mamy podobnie".

Następnie ekspert skupił się na stylu wnętrza.

"To jest całkiem fajne, przytulne wnętrze. Na podłodze zastosowano prawdopodobnie mikrocement, tak samo, jak na ścianach, dodatkowo meble z naturalnych materiałów oraz zestawienie różnych oryginalnych elementów tego domu tworzy mocno osadzane w obecnych trendach wnętrze w stylu japandi".

Czego brakuje w domu Doroty Szelągowskiej? Ekspert zabrał głos

Specjalista na prośbę ShowNews powiedział także, czego mu we wnętrzu brakuje:

"Jedyne, na co ja bym położył większy nacisk, to "oddanie ducha miejsca". Brakuje mi trochę charakteru Hiszpanii, pomimo tego, że jest to ładne, spójne wnętrze".

Nieruchomość znanej gospodarz programów wnętrzarskich znajduje się w malowniczej okolicy Costa del Sol w Hiszpanii. Nie da się ukryć, tak klimatyczne miejsce wręcz prosi się o to, by z niego czerpać podczas wyboru aranżacji...

Dorota Szelągowska spełniła wielkie marzenie. Dzieli się nim z fanami

Dorota Szelągowska raczej nie ma podobnych przemyśleń. Wręcz przeciwnie. Gwiazda nie kryje, że zakupiony dom to spełnienie jej wielkich marzeń.

"Totalne szczęście. Nie wiem, czy kiedykolwiek wybiegłam marzeniami w to miejsce - ale oto jestem. I czuję ogromną wdzięczność" - opisała swój filmik przedstawiający nieruchomość.

Wideo szybko stało się hitem i zebrało ponad 11 tysięcy reakcji internautów.

Nic dziwnego, że niedługo potem Dorota wrzuciła kolejne zdjęcie lokum, pod którym napisała:

"Przyrzekam, że wam wszystko opowiem i pokażę zdjęcia przed i po i w trakcie i w ogóle. Ale na razie to chłonę to wszystko i dekoruję i mam taki strzał endorfin, że jacięniemogę".

Większość ludzi szczerze gratuluje Dorocie sukcesu i ciężkiej pracy włożonej w to, by móc cieszyć się własnymi czterema ścianami w hiszpańskim klimacie. Tylko niektórzy ze smutkiem zauważyli, że nie wszyscy po takie marzenia mogą sięgnąć.

"Marzenia trzeba spełniać. Na miarę własnych możliwości, ale jednak..." - smutno skwitowała jedna z internautek.

Czytaj też:

Dorota Szelągowska chwali się mieszkaniem. Nie do wiary, co się w nim znalazło

Koniec spekulacji. Grochola jednoznacznie ucięła plotki o Szelągowskiej. W tle TVN

Katarzyna Grochola musiała pilnie odwołać spotkanie z fanami. Pisarka podała niepokojący powód

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy