Reklama
Reklama

Zamieniła luksusowy apartament na stare mieszkanie. Ubolewa nad metrażem

Dorota Szelągowska zdobyła popularność dzięki programom wnętrzarskim i urządzaniu mieszkań innym ludziom. Sama też co chwila wprowadzała zmiany w swoim luksusowym apartamencie w Warszawie. Ale to już koniec. Właśnie przeprowadziła się do mieszkania w kamienicy. Wszystko dla nowego partnera.

Dorota Szelągowska pierwsze kroki w telewizji stawiała jako producentka programu "Rower Błażeja". Potem byłą gospodynią "Pytania na śniadanie". Pracowała też przy realizacji tanecznego show "Taniec z gwiazdami". Największą jednak popularność przyniosły jej programy wnętrzarskie: "Totalne remonty Szelągowskiej" oraz "Dorota was urządzi". W życiu prywatnym córka pisarki Katarzyny Grocholi też chętnie aranżowała kolejne domy i mieszkania, a to mazurską posiadłość, a to dom w Hiszpanii czy swój luksusowy apartament w Warszawie. 

Reklama

Dorota Szelągowska narzeka na metraż

Dorota Szelągowska w ubiegłym roku postanowiła zrezygnować ze swojego luksusowego apartamentu. Przeprowadziła się do starego mieszkania w kamienicy. Teraz ma do dyspozycji "zaledwie" 70 metrów kwadratowych i po generalnym remoncie tego "ciasnego" lokum zrezygnowała z dalszych eksperymentów z aranżacją.

"Ale prawdą jest i to, że... coraz mniej ostatnio zmieniam. Zadowala mnie to, co wystarczająco dobre. Lubię moje aktualne mieszkanie, mimo że brakuje mi jednego pokoju. Przeprowadziłam się z dużego apartamentu do 70 metrów w kamienicy. Mieszkam z partnerem i córką. Przydałoby się 10 metrów więcej, ale nie narzekam. Lubię sobie dziś mówić: jest cudownie! I uśmiechać się do tego, co mam" - mówi Szelągowska w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Mimo tego, że mieszkanie jest, jak sama mówi, małe, to Szelągowska czuje się tu swojsko. Tym bardziej że impulsem do przeprowadzki był nowy związek gwiazdy TVN.

"Tym razem poczułam jeszcze, że chcę mniej i prawdziwiej. Wiem, że to brzmi pretensjonalnie, ale nic nie poradzę. Moje poprzednie mieszkanie było za duże i za luksusowe. To, w którym mieszkam teraz, dużo bardziej do mnie pasuje. Czuję się jak w domu. Po prostu. Skrzypi podłoga, są krzywe ściany i stara klatka schodowa" - napisała jakiś czas temu w sieci Dorota.

Dorota Szelągowska mieszka z nowym partnerem

Dorota Szelągowska zamieszkała w kamienicy wraz ze swoją córką i... nowym partnerem. Przypomnijmy, że gwiazda programów wnętrzarskich ma za sobą kilka związków. Po raz pierwszy wyszła za mąż w wieku 20 lat. Jej mężem był Paweł Hartlieb, z którym ma dorosłego już syna Antoniego. Syn Szelągowskiej już dawno opuścił rodzinne gniazdo i mieszka w Krakowie, gdzie nie tak dawno dostał angaż w jednym z tamtejszych teatrów. 

W 2013 roku, po 11 latach związku, Szelągowska wyszła za mąż za Adama Sztabę. Dwa lata później para ogłosiła rozwód. Kolejnym mężem gwiazdy TVN był Michał Wawro, z którym Szelągowska rozstała się w 2019 roku. Z tego związku Szelągowska ma 5-letnią córkę Wandę. Dziewczynka mieszka teraz z mamą i jej nowym, tajemniczym partnerem. 

Gwiazda TVN bardzo dba o prywatność swoich bliskich i nigdy nie pokazała na zdjęciach ani córki, ani też tajemniczego mężczyzny, dla którego przeprowadziła się z luksusowego apartamentu do kamienicy.

Zobacz też:

Szelągowska ucięła wszelkie spekulacje ws. jej relacji z Jerzym Urbanem. Oto co naprawdę ich łączyło

Dorota Szelągowska będzie zaskoczona. Ekspert bez ogródek ocenił jej nowy dom

Koniec spekulacji. Grochola jednoznacznie ucięła plotki o Szelągowskiej. W tle TVN

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy