Reklama
Reklama

Dominka Gwit na pierwszym spacerze z dzieckiem. Wspólne wyjście i od razu taka afera!

Dominika Gwit (34 l.) w końcu została mamą. Aktorka urodziła pierwsze dziecko w styczniu 2023 roku. Wszystko postanowiła pokazać na swoim instagramowym koncie. Teraz kiedy maluch jest już na świecie, szczęśliwa mama zaczęła publikować zdjęcia ze swoją pociechą. Fani są nieco rozczarowani...

Dominika Gwit urodziła synka

Dominika Gwit o swojej ciąży poinformowała fanów pod koniec sierpnia 2022 roku i wyznała, że urodzi chłopca. Od tego momentu regularnie dodawała na swojego Instagrama fotografie i filmy, w których pokazywała, jak czuje się w błogosławionym stanie.

19 stycznia 2023 roku Dominika przekazała swoim fanom radosną nowinę. Chłopczyk urodził się zdrowy i dostał nawet 10 punktów skali Apgar.

Dominika Gwit na pierwszym spacerze z dzieckiem

Dominika Gwit jak na prawdziwą gwiazdę przystało, postanowiła pochwalić się "pierwszym spacerem", na który wybrała się ze swoim maluszkiem. Na fotografii, którą 34-latka udostępniła w sieci, możemy dostrzec ją oraz duży, granatowy wózek, w którym z pewnością znajduje się niemowlę.

Reklama

Aktorka do fotografii dodała również opis, w którym wyjawiła, że jest to pierwszy wspólny spacer jej oraz malca. Wśród hashtagów 34-latka wspomniała również, że jest to post reklamowy. Z pewnością dotyczy on wózka widocznego na zdjęciu. Nie wszystkim fanom takie zarabianie na dziecku się spodobało...

"Pierwszy spacer!!! Z betoniarą w tle" - napisała uradowana Dominika Gwit

Oczywiście nie zabrakło też miłych komentarzy ze strony fanów gwiazdy. Większość gratulowała zdrowego maluszka, a także życzyła powodzenia w jego dalszym wychowaniu.

"Powodzenia! Dotleniajcie się"

"Cudowni"

"Powodzenia"

Dominika Gwit padła ofiarą oszustów

Dominika Gwit jakiś czas temu została wykorzystana przez oszustów. Aktorka padła bowiem ofiarą kradzieży wizerunku. Po narodzinach jej dziecka, w internecie zaczęły pojawiać się reklamy głoszące, że gwiazda poleca pewien środek na odchudzanie. 

Dominika zamieściła w swoich social mediach apel, w którym napisała, co sądzi o takich nieuczciwych praktykach.

"Nigdy nie polecałam i nie będę polecać żadnych środków na odchudzanie. To fotomontaż. Jeśli traficie na to w sieci nie klikajcie w nic" - ogłosiła Gwit w sieci.

Zobacz też:

Dominika Gwit urodzi w państwowym szpitalu. "Prywatne są dla zdrowych"

Dominika Gwit ogłosiła płeć dziecka. "Już wszystko jasne!"

Dominika Gwit w ciąży. "Czekaliśmy na to od wielu lat"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy