Reklama
Reklama

Dominika Gwit opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych. Przez lata uniemożliwiały jej zajście w ciążę

Dominika Gwit (34 l.) jakiś czas temu w końcu została mamą. Aktorka urodziła pierwsze dziecko w styczniu 2023 roku. Wszystko postanowiła pokazać na swoim instagramowym koncie. Teraz kiedy maluch jest już na świecie, postanowiła udzielić wywiadu, w którym opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem, które przez lata uniemożliwiały jej zajście w ciążę.

Dominika Gwit ciężko chora

Dominika Gwit w sierpniu 2022 roku poinformowała swoich fanów, że spodziewa się pierwszego dziecka. Internauci gratulowali jej wtedy zajścia w wymarzoną ciążę. Gwiazda wyznała wtedy, że mamą chciała zostać już dawno, jednak problemy zdrowotne skutecznie jej to uniemożliwiały. Gwiazda przyznała, że zdiagnozowano u niej zespół metaboliczny. Jej choroba wpływa na płodność u kobiet. Powoduje także problemy z zajściem w ciążę.

Niedawno Dominika odwiedziła studio "DDTVN", gdzie opowiedziała nieco więcej o swojej chorobie. Aż trudno uwierzyć w to, przez co musiała przejść.

Reklama

Dominika Gwit opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych

W poniedziałkowy poranek Dominika Gwit gościła w programie "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o swoich chorobach. W śniadaniówce gwiazda wyjawiła, że trafna diagnoza pomogła jej zmienić styl życia, a nawet stracić nadprogramowe kilogramy.

"Od tamtej pory moje życie całkowicie się zmieniło, schudłam 20 kg i one nie wracają, wręcz przeciwnie. Wszystko jest inaczej. W skład tego zespołu metabolicznego u mnie wchodzi niepłodność pierwotna, z którą borykałam się wiele lat, ale jakimś cudem dziś jestem tutaj i mogę powiedzieć, że jestem mamą" - powiedziała Gwit w programie.
W dalszej części programu Dominika Gwit opowiedziała o tym, jak spełnia się w roli mamy. Przyznała, że jej maluszek jest grzeczny do tego stopnia, że aktorka normalnie przesypia całe noce.

"Na początku nie wiedziałam, czego się spodziewać. Na razie mój synek jest aniołkiem, może to cisza przed burzą, ale przesypia noce i jakoś sobie radzimy, dużo się tulimy. Czasami patrzymy na niego z mężem i jesteśmy w szoku, ta ciąża minęła nam tak szybko, tyle się działo" - mówiła Dominika.

Dominika Gwit została oszukana w sieci

Jakiś czas temu Dominika Gwit wyjawiła na swoim instagramowym koncie, że padła ofiarą oszustów. Aktorce został bowiem ukradziony wizerunek. Po narodzinach jej dziecka, w sieci zaczęły pojawiać się reklamy z jej osobą, które zachęcały do kupna środków odchudzających.

Dominika w swoich social mediach zamieściła apel, w którym napisała, że nigdy nie reklamowała takich "leków".

"Nigdy nie polecałam i nie będę polecać żadnych środków na odchudzanie. To fotomontaż. Jeśli traficie na to w sieci, nie klikajcie w nic" - ogłosiła Gwit w swoich social mediach.
Zobacz też:

Dominika Gwit urodzi w państwowym szpitalu. "Prywatne są dla zdrowych"

Dominika Gwit ogłosiła płeć dziecka. "Już wszystko jasne!"

Dominika Gwit w ciąży. "Czekaliśmy na to od wielu lat"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy