Reklama
Reklama

Doda zniknęła z sieci. Teraz wyszło na jaw, co za tym stoi

Doda (39 l.) przekazała swoim fanom bardzo ważną informację, związaną ze swoją karierą artystyczną. Wokalistka jasno oznajmiła internautom, jakie są jej plany na najbliższe miesiące. Wytłumaczyła się też, dlaczego nie była obecna w sieci.

Doda miała wpływ na Sylwestra Marzeń TVP?

Doda na przestrzeni swojej wieloletniej kariery muzycznej miała okazję współpracować z przeróżnymi artystami oraz reżyserami. Nie zawsze wszystko układało się tak, jak sobie to zaplanowała. Do wielkiego skandalu doszło w połowie tego roku, gdy podczas prób do Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, wokalistka została bardzo źle potraktowana przez reżyserującego przedsięwzięcie, Mikołaja Dobrowolskiego. Co ciekawe, pierwotnie mężczyzna miał być odpowiedzialny również za prowadzenie tegorocznego "Sylwestra Marzeń z Dwójką" w Zakopanem.

Reklama

Jak donoszą Wirtualne Media, imprezy pod Tatrami wcale nie poprowadzi reżyser, który zaszedł za skórę Dodzie, lecz Tomasz Motyl, który ma na swoim koncie realizację takich imprez jak "Razem dla bezpiecznych granic" oraz programów "Rytmy Dwójki", "Koło Fortuny" czy "Made in Polska". Niewykluczone, że właśnie zatarg z wokalistką sprawił, że reżyserię przedsięwzięcia powierzono komuś innemu. 

Na szczęście Doda jest już na etapie kariery, na którym sama może decydować, z kim chce współpracować, a z kim niekoniecznie. Po krótkiej nieobecności w mediach społecznościowych piosenkarka powróciła i wyjawiła, co robiła przez ten czas. Okazuje się, że już wkrótce czekają ją niesamowite koncerty i nie chodzi bynajmniej o imprezę w Zakopanem. 

Doda zniknęła z sieci. Teraz wyszło na jaw, co za tym stoi

Doda przez pewien czas stroniła od mediów społecznościowych, co bardzo niepokoiło jej fanów. W końcu jednak piosenkarka wróciła na Instagram, aby przekazać internautom cudowne wieści. Gwiazda opublikowała filmik, na którym możemy zobaczyć jak spędza końcówkę listopada. Doda wybrała się do tropików, gdzie wypoczywa przed czekającą ją już wkrótce trasą koncertową.

"NARESZCIE! Prosto z miejsca moich snów Powracam z piękną nowiną GDAŃSK ! Aquaria zakończy swoją trasę nad morzem jak na prawdziwą syrenę przystało ! Do tego DODAtkowe bilety w Łodzi ( mało ale to i tak mega niespodzianka dla spóźnionych)! BILETY DOSTĘPNE JUŻ TERAZ! Linki w bio Ps: wiem ,że zniknęłam ostatnio ale byłam na 4 wyspach ,miałam dużo przygód i zero chęci na telefon pozdrawiam Was z pięknego @paradoxresortphuket" - czytamy w opisie najnowszego postu Dody.

Gwiazda postanowiła rozszerzyć Aquaria Tour i ku uciesze fanów, zawita również na Pomorze.  Wokalistka przebywa obecnie w Tajlandii i wśród pięknych palm nabiera sił przed zbliżającymi się koncertami.

Zobacz też:

Doda zapowiada, a internauci oczekują. Gwiazda wywołała natychmiastową reakcję

Doda nie mogła dłużej czekać. Zaapelowała o pilną pomoc

Były manager Mandaryny wyjawił prawdę o matce dzieci Wiśniewskiego. W tle Doda [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Sylwester Marzeń TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy