Reklama

Reklama

Reklama

Doda ostro komentuje swój randkowy show w Polsacie: "Proszę nie robić ze mnie zdesperowanej idiotki"

Doda (38 l.), kiedy pierwszy raz powiedziała, że chętnie zrobiłaby własne reality-show, wywołała jedynie uśmiech wśród celebrytów, a wśród widzów nadzieję na rozrywkę. Jak się okazuje, fani już od 3 września na antenie Polsatu będą mogli oglądać miłosne zmagania Dody w programie "Doda. 12 kroków do miłości". Czy gwiazda znajdzie w programie nową miłość?

Doda nie może się pogodzić ze swoimi nieudanymi związkami, dlatego postanowiła zmienić swoje nawyki, schematy i postrzeganie mężczyzn pod okiem psychologa. Jedyną różnicą od klasycznej terapii, będzie to, że jej zmagania będzie oglądać cała Polska na antenie Polsatu w każdą sobotę, od 3 września.

Doda o swoim reality-show: "Nie róbcie ze mnie zdesperowanej idiotki"

Reality-show "Doda. 12 kroków do miłości" to program, w którym piosenkarka otworzy się na uczucia, jak nigdy przedtem. W odkrywaniu emocji i mechanizmów pomoże jej psycholog, Leszek Mellibruda.

Reklama

Doda na czas programu zamieszkała w luksusowym domu. Tam spotka się z 12 kandydatami, następnie wybierze czterech, z którymi spotka się drugi raz. W ostatnim etapie wybierze tylko jednego mężczyznę, z którym spędzi romantyczny weekend.

"To nie jest matrymonialne show. Po tym, jaka kobieta w moim wieku po tych wszystkich przejściach, co przeżyła, zgodziłaby się wyjść za mąż za mężczyznę, którego widzi na trzech randkach. Proszę nie robić ze mnie zdesperowanej idiotki, której jedynym życiowym celem jest wyjście trzeci raz za mąż" - mówiła wokalistka w wywiadzie dla WP.

"Doda. 12 kroków do miłości": co mówi Doda o swoim show?

Kandydatami Dody będą starannie wyselekcjonowani mężczyźni, zgodnie z wymaganiami piosenkarki. Tak się składa, że znamy wszystkie szczegóły dotyczące wymagań Dody wobec kandydatów. Piosenkarkę będą wspierać przyjaciele: Mariusz "Dżaga" Ząbkowski i przyjaciółka Oliwka.

"To show to jest innowacyjne, unikatowe reality, mające na celu eksperyment na żywym organizmie. Eksperyment na gwieździe, na celebrytce, którą znają wszyscy, a tak naprawdę nie zna nikt. Okazuje się, że nawet ona sama siebie nie zna. Mam możliwość razem z milionami widzów sama siebie obejrzeć z boku w intymnych sytuacjach, które są przetarciem schematu, wyjściem spoza strefy komfortu, spoza moich przyzwyczajeń, posługiwanie się innym kluczem w damsko-męskich relacjach. I to jest wartość tego programu. Bo to show ma uczyć, wzruszać, otwierać oczy, być oszukujące, a nie znajdować męża, szukać welonu" - dodała Doda podczas rozmowy.

Będziecie oglądać "Doda. 12 kroków do miłości"?

"Doda. 12 kroków do miłości" w soboty od 3 września o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" w soboty o 21:00 w Polsat Go.

Zobacz także:

Doda wygina się przed obiektywem fotografa Britney Spears: "Rozwali wam umysł"

Doda o przejściu Miszczaka do Polsatu. Boi się bana w telewizji? "Ufam Ninie"

Michał Wiśniewski o przyjaźni z Dodą. Wygłosił wzruszające przemówienie

Udająca się do auta Doda eksponuje okazały biust w kusej mini z ogromnym dekoltem. Ale widok!

Szafir padparadsha, diament otoczony złotymi płatkami. Tak zaręczają się gwiazdy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy