Reklama
Reklama

Doda na zdjęciu z Nergalem. Fani bronią piosenkarki: "Wykorzystałeś ją!"

Doda (38 l.) nie ma szczęścia w miłości? Jej wynik to dwa małżeństwa, pięć zaręczyn, a nawet jeden związek homoseksualny. Obecnie Dorota Aqualiteja Rabczewska szykuje się do emisji swojego pierwszego reality-show. Tymczasem jeden z byłych partnerów Dody, Nergal (45 l.), opublikował na Instagramie zdjęcie z nią sprzed 12 latach! Jego opis rozzłościł fanów piosenkarki do czerwoności.

Od soboty, 3 września o godz. 20:00 w Polsacie będzie można obserwować reality-show z udziałem Dody "Doda. 12 kroków do miłości", który jest emocjonalnym otwarciem się na relację i miłość. Tymczasem jej były narzeczony, Nergal, nagle przypomniał sobie o zdjęciu zrobionym 12 lat temu. Fani nie mieli litości wobec wokalisty i bronili Dody w komentarzach.

Reklama

Doda i Nergal na zdjęciu po 12 latach

Doda i Nergal, czyli Adam Darski poznali się po tym, jak oboje zakończyli swoje poprzednie związki. Dorota i Adam byli parą od 2009 do 2011 roku, a nawet byli zaręczeni.

Wokalista i lider blackmetalowego zespołu Behemoth nie rozstał się z Dodą w przyjaznej atmosferze, dlatego tym bardziej dziwi zdjęcie z byłą partnerką. Zdjęcie wykonano 12 lat temu, na jednym z koncertów w Warszawie.

"Bach! 12 lat temu za kulisami koncertu Big 4 (big 5?) w Warszawie. Richard Lucifer, który prowadzi fan page Behemotha na FB, był bardziej fanem mojej ex, jak się wtedy wydawało. Czy moja twarz mówi wszystko?" - podpisał zdjęcie Nergal.

Doda na zdjęciu z Nergalem. Fani bronią piosenkarki: "Wykorzystałeś ją!"

Fani piosenkarki doskonale pamiętają, jak Nergal zachował się wobec Dody, dlatego od razu pod zdjęciem można przeczytać takie oto komentarze:

"Ale słabe... Na wielu fotach wyglądasz na mega szczęśliwego. Wykorzystałeś ją do promocji i rzuciłeś w ch**owy sposób. To co ona zrobiła, jak byłeś chory pokazuje jakim jest człowiekiem."

"Nie, twoja twarz nie mówi wszystkiego. Lansowales się wtedy przy niej ile wlezie."

"Ładnie jej podziękowałeś za bezcenną pomoc w trakcie twojej choroby."

"Pamiętaj, ile Doda dla ciebie zrobiła."

Warto przypomnieć, że Nergal po zdiagnozowaniu choroby nowotworowej otrzymał ogromne wsparcie od Dody, która zorganizowała największą na skalę Polski akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego. Po czasie została doceniona i otrzymała nagrodę od Ministerstwa Zdrowia.

Po dojściu do zdrowia, Nergal zerwał zaręczyny z Dodą i według wokalistki zrobił to w Dniu Kobiet. Wściekła i rozgoryczona wokalistka postanowiła wtedy spalić rzeczy byłego narzeczonego na balkonie: zdjęcia, ubrania i inne rzeczy należące do muzyka. Według świadków jego rower wylądował na trawniku. Mówiono też o rzekomych kontaktach Darskiego z innymi kobietami.

Zobacz także:

Doda znalazła koszulkę Nergala i chce ją sprzedać fanom

Nergal znów przed sądem. Pokrzywdzony chce wypędzić z niego szatana. Zażądano egzorcyzmów

Doda była "wykorzystana i opluwana" przez byłych. Tylko o jednym myśli ciepło

Nergal wyśmiewa chorobę Bruce'a Willisa na swoim Instagramie. Posunął się za daleko?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Nergal
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy