Reklama
Reklama

Doda nareszcie spełni swoje marzenia i pojedzie na Eurowizję? ‘Fake love” będzie reprezentowało Polskę!

Doda (38 l.) bardzo chętnie wypowiada się o Eurowizji, oceniając reprezentantów Polski i niezapomniane utwory, które pojawiają się w konkursach. Jak przyznaje, lubi oglądać konkurs, choć sama nie miała nigdy okazji wziąć w nim udziału. To ma się zmienić! Piosenka Dody „Fake love” została wybrana do plebiscytu organizowanego pod szyldem Eurowizji!

Eurowizja to nie tylko konkurs, który odbywa się w maju. Poza oficjalnymi wydarzeniami organizowanymi przez Europejską Unię Nadawców, która przygotowuje konkursy dla dzieci i dorosłych wokalistów, fani zrzeszeni w fanklubach konkursu przeprowadzają własne plebiscyty. Jedno z takich wydarzeń to "OGAE Song Contest", konkurs podczas którego wielbiciele Eurowizji wyłaniają najlepsze piosenki Europy. Jak podało OGAE Polska, w tym roku nasz kraj będzie reprezentowała Doda z piosenką "Fake love".

Reklama

Doda będzie reprezentowała Polskę

Przedstawiciele OGAE Polska podali, że Doda została wybrana na reprezentantkę Polski z piosenką "Fake Love" w plebiscycie OGAE Song Contest.

"Fake love" Dody zwyciężyło z 45 innymi piosenkami, które nadesłały osoby zrzeszone z polskim fanclubie Eurowizji. Wśród konkurentów nie zabrakło hitu "Bal u Rafała" Ralpha Kamińskiego, "Eldorado" Sanah i Darii Zawiałow oraz ""Bez Ciebie" Dawida Kwiatkowskiego.

Co istotne, w tym roku konkursy piosenki - OGAE Song Contest, i teledysków - OGAE Video Contest połączyły się, co oznacza, że "Fake love" zawalczy również o tytuł najlepszego teledysku.

Doda zdaniem fanów Eurowizji ma duże szanse na zwycięstwo, ponieważ jej utwór jest wyjątkowo popularny w sieci, a gwiazda jest zapaloną entuzjastką Eurowizji.

Trzymamy kciuki za Dodę. Myślicie, że jej się uda?

Zobacz też:

Doda opowiada o ciężkich chwilach z byłym mężem. "Okłamał babcię na łożu śmierci"

Doda pokazała jak mieszka. Panuje tam totalny chaos! "Jestem słodką bałaganiarą!"

To będzie trzeci mąż Rabczewskiej. Doda podała wszystko na tacy. Majdan może się przy nim schować

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy