Reklama
Reklama

Doda ma przerażające hobby? Przy tej pasji wymiękł nawet jej ukochany…

Doda (38 l.) jakiś czas temu odnalazła szczęście w miłości. Jej nowym partnerem jest trener personalny Dariusz Pachut. Para ma wiele wspólnych zainteresowań, od sportu zaczynając, na tańcu i podróżach kończąc. Wciąż istnieją jednak takie hobby, w którym każde z nich zdane jest tylko na siebie. Wokalistka wyjawiła w ostatnim wywiadzie, od czego „ucieka” Darek… Boi się swojej dziewczyny?

Doda interesuje się... psychopatami. Pachut aż drży z obrzydzenia!

Doda uwielbia wzbudzać kontrowersje, więc chętnie dzieli się z prasą smaczkami wyjętymi prosto z życia prywatnego. Gwiazda chętnie opowiada o rodzinie, swoich związkach czy przygodach. Nie owija w bawełnę i serwuje dziennikarzom szczere opinie. Tym razem opowiedziała w wywiadzie o tym, co różni ją i jej partnera Dariusza Pachuta.

Jak wygadała, miewają odmienne zdanie na temat medycyny, która jest cichym hobby wokalistki. Pachut mimo specjalistycznego wykształcenia nie lubi patrzeć na krew i grzebanie w ludzkich wnętrznościach. Tymczasem Dodzie sprawia przyjemność.

Reklama

"Mamy mnóstwo książek medycznych w domu. Rozkładałam na czynniki pierwsze jelito cienkie, jelito grube... Mnie nic nie brzydzi. Ja mogę być chirurgiem, jak ja oglądam takie programy, to Darek ucieka, mówię: "Chłopcze, skończyłeś ratownictwo medyczne". A ja nic, uwielbiam to..."- powiedziała Doda w rozmowie z reporterką Party.

Co więcej, gwiazda fascynuje się także psychologią - szczególnie tych jednostek, które są najbardziej wymagającymi pacjentami ośrodków klinicznych.

"Bardzo fascynowała mnie psychologia. Zawsze! To był odłam mojego życia, który zawsze mi towarzyszył. Jak zdałam maturę, to poza muzyką, jedyny zawód, który mógłby mnie fascynować, to byłaby psychologia kliniczna. Chciałam pracować jako profiler w policji, chciałam pracować w zakładzie psychiatrycznym, z psychopatami, z socjopatami" - podkreśliła.

Ciekawe, jak długo Pachut z nią wytrzyma. Mamy jednak nadzieję, że aż do grobowej deski!

Doda pląsa w ramionach Pachuta. Tak tańcowali na deptaku!

Doda postanowiła spędzić długi weekend razem z ukochanym. Spakowała więc walizki i wyciągnęła go na narty. Para dała szansę polskim Tatrom, gdzie razem szusowali do woli, ciesząc się piękną pogodą i swoim towarzystwem. Humory dopisywały im nie tylko na stoku, lecz również na Krupówkach, gdzie wspólnie spacerowali.

Zakochani korzystali z uroków góralskich chat i sławnego deptaku. Para pozwoliła sobie nawet na... taniec w miejscu publicznym!

Doda z ochotą oddała się swojej pasji i dzielnie wirowała w objęciach Darka do najlepszych góralskich przebojów. W pewnym momencie trener podniósł ją z ziemi i zaczął wirować, trzymając ją na rękach! Przechodnie mieli na co popatrzeć. Odstawili niezłe show?

Zobacz też:

Doda zrobiła show na Krupówkach! Pomógł jej w tym nowy ukochany...

Doda wydrwiła Górniak za sylwestrowy występ. Nazwała go "kumulacją nieszczęść"!

Doda zrobiła wielkie show w sylwestra. Przebierała się aż cztery razy!                

Maryla Rodowicz uwielbia Dodę, ale nie Beatę Kozidrak. Powiało chłodem [Pomponik exclusive]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Dariusz Pachut
Reklama
Reklama
Reklama