Reklama
Reklama

Dagmara Kaźmierska schudła i wbiła się w skąpe bikini. Te sznurki prawie nic nie zasłoniły

Dagmara Kaźmierska (47 l.) to jedna z najbardziej znanych uczestniczek programu "Królowe życia". Chociaż show już nie jest emitowane, to przez lata cieszyło się ogromną popularnością. Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, Dagmara bardzo chętnie udziela się w social mediach. Niedawno na jej InstaStories pojawiło się dość osobliwe nagranie.

Dagmarę Kaźmierską na instagramowym koncie obserwuje ponad milion osób. 47-latka zamieszcza w sieci informacje o swoich nowy przedsięwzięciach, a także prezentuje, jak spędza wolny czas. Niedawno dodała obszerną relację z wycieczki do Afryki. Na wyjeździe była z synem oraz jego nową dziewczyną.

Dagmara Kaźmierska w mikroskopijnym bikini szaleje w Afryce

Dagmara Kaźmierska znana jest ze swojej zaradności. Bizneswoman ma kilka dobrze prosperujących firm. To właśnie dzięki dużym dochodom może regularnie zwiedzać najdalsze zakątki świata. Nowy rok postanowiła przywitać w Afryce. Na wycieczkę zabrała ukochanego syna Conana oraz jego partnerkę.

Reklama

Szczęśliwa rodzinka ten egzotyczny wyjazd z pewnością zapamięta na długo. Dagmara przyznaje jednak, że trudno będzie jej wrócić do szarej rzeczywistości. Na instagramowym koncie jej syna pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w skąpym kostiumie. Dagmara miała na sobie mikroskopijne bikini, które ledwie co przykrywało. Z kolei na innej fotografii pojawił się napis, że celebrytka chętnie wygrałaby w totolotka. Oczywiście nie zabrakło zdjęcia drogich butelek z szampanem.

"Boże daj mi wygrać w TotoLotka, żebym nie musiała pracować" - napisała Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska prezentuje swoje wdzięki w social mediach

To nie pierwszy raz kiedy Dagmara pozuje w social mediach okryta jedynie cienkimi sznureczkami. Na jej instagramowym koncie bardzo często pojawiają się tego typu zdjęcia czy nagrania. Nie można się temu dziwić, jak na swój wiek Kaźmierska ma naprawdę niezłą figurę.

Dagmara nie raz wyjawiała w programie, że jej przepisem na piękną figurę jest zdrowa dieta, ruch, a także zabiegi medycyny estetycznej.

Dagmara Kaźmierska ma nowego partnera

Jakiś czas temu Dagmara Kaźmierska postanowiła, że pochwali się nowym partnerem w swoich social mediach. W rozmowie z dziennikarzami portalu jastrzabpost.pl wyjawiła, że przez jakiś czas chciała ukryć nowego ukochanego, ponieważ nie dzieli się swoimi sprawami uczuciowymi w mediach społecznościowych.

"Każdy, kto był u mnie w życiu, był ukrywany, jeśli chodzi o moje sprawy uczuciowe. Kiedy ja już będę miała kogoś takiego, jak kim był ojciec Conana, i to będzie już ta osoba, on będzie moim mężem, to ok, to pokażemy. Ale jak ja czegoś nie jestem pewna, to nie. Jeśli go pokażę, to nie będę musiała nic mówić. Nie przejdzie niezauważalny" - wyznała Dagmara.

Na instagramowym profilu Dagmary pojawiło się zdjęcie jej oraz tajemniczego mężczyzny. Para jest w siebie wpatrzona i gotowa do romantycznego pocałunku. Czyżby to był ten jedyny?

Zobacz też:

"Królowa życia" Adrianna Eisenbach poprawia tatuaże na stopach. Klnie jak szewc!

Syn Dagmary Kaźmierskiej przeżył tragedię w dzieciństwie. Uratowały go... jej długie szpony!

Dagmara Kaźmierska wydała kolejną książkę. Tym razem opowiedziała o więzieniu


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Conan Kaźmierski | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy