Reklama
Reklama

"Królowa życia" Adrianna Eisenbach poprawia tatuaże na stopach. Klnie jak szewc!

Powiedzieć, że Adrianna Eisenbach (50 l.) to miłośniczka tatuaży, to jakby nie powiedzieć nic. Dawniej gwiazda telewizyjnego show "Królowe życia", a obecnie Instagrama, zasłynęła dzięki swojej odważnej metamorfozie. Ostatnio na InstaStories relacjonowała fanom swoją reakcję na ból podczas tatuowania... stóp. Klęła przy tym, jak szewc!

Adrianna Eisenbach to była uczestniczka "Królowych życia", a także "Ninja Warrior Polska". Swoją metamorfozę rozpoczęła zaraz po rozwodzie. Dziś jest zakochana i szczęśliwa u boku o wiele młodszego partnera.

"Królowa życia" Adrianna Eisenbach poprawia tatuaże na stopach. Klnie jak szewc!

Przebojowa 53-latka ma pokryte 96,05% swojego ciała tatuażami, co jest rekordem w Polsce! Wielokrotnie fani pytali celebrytkę, czy ma zamiar zrobić kolejne malunki, aby pokryć się w 100% ozdobami.

"Pytania są ciągle zadawane czy tatuować się nareszcie przestanę, ale powiem że chcę jeszcze trochę coś pokombinować, może nie całą twarz wytatuować, ale jeszcze coś zrobimy jak dobry projekt wymyślimy. Brakuje mi tatuaży na froncie mojej twarzy i to co jest pod włosami i troszeczkę za uszami" - odpowiedziała na Instagramie.

Reklama

Jednak tatuaże w niektórych miejscach, takich jak wewnętrzna część stopy i dłoni, czy palce wymagają poprawek. Wszystko przez cienką skórę w tamtych miejscach.

Adrianna Eisenbach zdecydowała się na poprawkę swojego tatuażu na stopach. Kiedy tatuator zabrał się do pracy, influencerka sięgnęła po telefon. Pierwsze słowa po rozpoczęciu filmów przeklinała jak szewc! 

"Ja pie***le! Ku***, popie***lona jestem" - mówiła Adrianna, krzywiąc się do telefonu.

Adrianna Eisenbach z "Królowych życia" poprawia tatuaże na stopach: "Przepraszam za bluzgi"

Każdy tatuaż, nawet najmniejszy, jest odczuwalny, ale stopy są jednym z najbardziej wrażliwych miejsc.

"Powtarzanie dziarania stóp jest ku**a najgorsze... Ja pie***le. Przepraszam za bluzgi... wiem, że jestem je***ęta, ale po prostu trzeba było to powtórzyć i tak. Nie wiem, jak ja dam radę, bo to dopiero pierwsza stopa, jeszcze nieskończona" - mówiła na Instastories Adrianna.

W cierpieniu towarzyszył jej ukochany, który z czułością pocałował ją w czoło. 

Zobacz też:

Adrianna Eisenbach z "Królowych życia" pobiła rekord: 96% jej ciała to tatuaże

Adrianna Eisenbach bez tatuaży. Tak kiedyś wyglądała

"Królowe życia" znikają z anteny. Ten program ma zastąpić popularny showAdrianna Einsenbach sprawdza ciążę na Instagramie

Adrianna Eisenbach: Miłość 20-letniego kochanka dodaje skrzydeł polskiej "królowej tatuaży"!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adrianna Eisenbach | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy