Reklama
Reklama

Dagmara Kaźmierska pokazała jak się bawi z Marcinem Hakielem. Śmiechy i luz

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel - ta para na pewno przyciąga uwagę fanów "Tańca z Gwiazdami". Pojawiły się wieści z pierwszych treningów i wygląda na to, że współpraca między nimi układa się znakomicie. Do sieci trafiły wspólne kadry.

Była gwiazda "Królowych życia" i słynny tancerz dali znać, że już rozpoczęli intensywne treningi na tanecznym parkiecie. Na szczęście dla fanów, którzy zacierają ręce czekając na premierę nowej edycji programu, para nie szczędzi relacji z sali prób w mediach społecznościowych.

Dagmara i Hakiel lubią swoje towarzystwo!

Zdjęcia i filmiki, które Dagmara i Marcin umieszczają w sieci, rzucają światło na ich zaangażowanie i harmonię podczas wspólnych prób. To świetna wiadomość dla tych, którzy mieli obawy co do tego, jak ta para poradzi sobie na parkiecie, zwłaszcza biorąc pod uwagę różnice w doświadczeniu tanecznym i życiowym.

Reklama

Widać, że są mocno zaangażowani w doskonalenie umiejętności tanecznych. Ale co równie ważne, relacje z sali prób ukazują również sympatyczną atmosferę, jaka panuje między nimi. Śmiech, żarty i wzajemne wsparcie są widoczne na każdym kroku.

"Jak się dowiedziałam, że to on (Marcin Hakiel - przyp. red.), to taka byłam bardzo zadowolona, wbrew temu, że gdzieś tam w jakimś pisemku było, że Kaźmierska niezadowolona, wściekła, że ja mówię, że ,,Hakiel przechodzony towar, czy temat'', że ja chciałam młodego. A to jest świetny, energiczny chłopak" - przyznała Dagmara Kaźmierska w rozmowie ze ,,Światem Gwiazd'' 

Czekamy więc z niecierpliwością na ich występy i trzymamy kciuki za dalszy rozwój ich tanecznego duetu!

Nowa edycja "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie. Kulisy przygotowań do spektakularnego sezonu

Już niedługo fani tanecznego show "Tańca z Gwiazdami" będą mieli okazję ponownie zasiąść przed telewizorami i śledzić rywalizację największych gwiazd na parkiecie. Antena telewizji Polsat szykuje się na premierę 27. sezonu tego uwielbianego przez publiczność programu, a atmosfera jest napięta w oczekiwaniu na to, co przyniesie najnowsza edycja.

Lista uczestników tegorocznej edycji prezentuje się imponująco, a zapowiedź ich tańców wzbudza ogromne zainteresowanie. Tegoroczny sezon będzie szczególnie spektakularny, ponieważ nie szczędzono wysiłków ani środków na zapewnienie publiczności największej rozrywki.

Choć szczegóły dotyczące uczestników są pilnie strzeżone, to już wiadomo, że widzowie mogą spodziewać się wielu niespodzianek. Gwiazdy z różnych branż życia publicznego staną się bohaterami parkietu, gotowe wyzwać siebie nawzajem w walce o tytuł najlepszego tancerza.

Przygotowania do nowego sezonu "Tańca z Gwiazdami" są w pełnym toku, a produkcja nie kładzie się na laurach. Ekipa programu pracuje nad każdym szczegółem, by zapewnić widzom niezapomniane wrażenia i emocje na najwyższym poziomie.

Nadchodzący sezon obiecuje nie tylko doskonałą rozrywkę, ale również nowe wyzwania i zaskakujące momenty. Telewizja Polsat zaprasza więc wszystkich fanów tanecznego show do śledzenia kolejnych odcinków, które obiecują być pełne pasji, talentu i niezapomnianych występów na parkiecie. Premiera 27. edycji "Tańca z Gwiazdami" to wydarzenie, którego nie można przegapić!

Czytaj także:

Ostrowska-Królikowska w otoczeniu przystojniaków: "Ach, Ci mężczyzni"

Hakiel miał dość. Wystosował apel do ludzi. Padło nawet słowo "żegnam"

Oni wytańczyli sobie miłość. Przypominamy gorące romanse w "Tańcu z gwiazdami"
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy