Reklama
Reklama

Dagmara Kaźmierska pokazała, jak podrywa młodych mężczyzn. "Bo bawić trza się UMIĆ"

Dagmara Kaźmierska (47 l.) to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek programu "Królowe życia". Influencerka jest bardzo popularna w mediach społecznościowych, gdzie dodaje zdjęcia oraz filmy pokazujące swoje życie prywatne. Parę dni temu opublikowała w sieci nagranie, na którym widać, jak podrywa dwóch przystojnych młodych mężczyzn.

Dagmara Kaźmierska: jak zdobyła popularność?

Dagmara Kaźmierska swoją popularność bez wątpienia zawdzięcza udziałowi w programie TTV "Królowe życia". To właśnie on zrobił z niej gwiazdę. Na ekranie widzów ujęła szczerością oraz ciętym językiem. Bez wątpienia była jedną z najbardziej barwnych postaci w reality show.

47-latka obecnie odcina kupony od sławy zdobytej telewizji. Prowadzi kilka biznesów, a także spełnia się jako influencerka. Jej instagramowe konto obserwuje ponad milion osób.

Reklama

Dagmara Kaźmierska pląsa w objęciach młodych adoratorów

Dagmara Kaźmierska udostępniła niedawno w sieci nagranie, na którym prezentuje swoje umiejętności taneczne. Gwiazda "Królowych życia" w swoim stylu skomentowała filmik.

"STARA, BO STARA, ALE DWÓCH MAŁOLATÓW JESZCZE OBTAŃCOWAŁA. Dzień dobry Robaczki I SŁOWO NA NIEDZIELĘ: Bo bawić trza się UMIĆ. Kochani! Buziaki" - napisała w sieci Dagmara.

Internauci komentują wygibasy Dagmary

Fanom bardzo spodobała się otwartość Dagmary. Większość była również pod wrażeniem jej umiejętności tanecznych. Niektórzy zwrócili uwagę na to, że wiek jest tylko liczbą i nie warto się nim przejmować.
"Tylko pozazdrościć, miłego wypoczynku"

"Starość to pojęcie względne w Pani przypadku"

"Jaka stara! Wiek to tylko liczba, ważne na ile lat się czujesz. Wiele kobiet chciałoby tak wyglądać i mieć w sobie tyle kobiecości i klasy. Pozdrawiam serdecznie"

Dagmara Kaźmierska cudem uniknęła kalectwa

Pląsy zaprezentowane na filmiku jeszcze do niedawna nie byłyby możliwe. Gwiazda jakiś czas uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu, w którym mocno uszkodziła sobie obie nogi. 47-latka przeszła kilka operacji, a także ciężką rehabilitację.

Jak się jednak okazuje, Dagmara wyszła na prostą i teraz może cieszyć się dobrym zdrowiem, co chętnie pokazuje na swoim instagramowym koncie.

Zobacz też:

"Królowa życia" Adrianna Eisenbach poprawia tatuaże na stopach. Klnie jak szewc!

Syn Dagmary Kaźmierskiej przeżył tragedię w dzieciństwie. Uratowały go... jej długie szpony!

Dagmara Kaźmierska wydała kolejną książkę. Tym razem opowiedziała o więzieniu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama