Reklama
Reklama

Czystki w "Dzień dobry TVN" to był dopiero początek. Będą kolejne zmiany

Lidia Kazen, dyrektorka programowa stacji TVN, nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. "Dzień dobry TVN" czeka jeszcze wiele zmian. Szefowa stacji szuka czwartej pary prowadzących do popularnej śniadaniówki.

Lidia Kazen zwolniła prowadzących "Dzień Dobry TVN"

Lidia Kazen, jak tylko zajęła miejsce Edwarda Miszczaka w stacji TVN, postanowiła pozbyć się kilku gwiazd stacji. Pracę w śniadaniowym programie stracili:  Małgorzata RozenekAgnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme, Anna KalczyńskaFilip Chajzer i Andrzej Sołtysik.

Reklama

Co ciekawe wiele z tych osób o zwolnieniu dowiedziało się z postu, jaki stacja zamieściła w sieci. Dopiero później zaproszono ich na rozmowy, które, jak ujawniła Kazen, nie były łatwe.

Kto poprowadzi śniadaniówkę TVN?

Kazen nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Nadal trwają poszukiwania nowej pary do śniadaniowego programu. W najnowszej rozmowie szefowa TVN wyjaśniła też powody swojej decyzji o pozbyciu się gwiazd.

"Zmniejszenie liczby prowadzących »Dzień Dobry TVN« daje większą autorskość temu programowi. Myślę, że dołączy czwarta para. Może już w listopadzie. Jesteśmy w otwartych castingach, szukamy, przyglądamy się. (...) Te zmiany, które są w "Dzień Dobry TVN" to nie tylko kwestia nowego studia. Te zmiany są po to, żeby dać lepszą przestrzeń dla rozmowy, dla gotowania. Żeby artyści, którzy przychodzą, mogli się lepiej zaprezentować" - mówiła Lidia Kazen w rozmowie z Pudelkiem.

Lidia Kazen od lat związana jest z telewizją. To ona wprowadziła do Polski takie formaty jak: "Project Cupid", "Gogglebox. Przed telewizorem", "Królowe życia", "Prince Charming", "Generał", "Alfabet mafii", czy "Alfabet mafii. Dekada mafijnej Warszawy".

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lidia Kazen | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy