Reklama

Reklama

Reklama

Czesław Mozil pokazał żonę. Internauci zachwyceni

Czesław Mozil popularny muzyk i juror kojarzony z "X Factorem" opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z ukochaną żoną. Internauci są zachwyceni jej urodą Doroty.

Czesław Mozil - kariera

Czesław Mozil podbił serca polskich słuchaczy, kiedy kilka lat temu wydał debiutancki album jako Czesław Śpiewa. Płyta bardzo szybko pokryła się złotem, a Czesław zaczął robić karierę nie tylko na muzycznej scenie, ale też w telewizji. Pochodzący z Polski, ale wychowujący się w Danii muzyk został jurorem i trenerem w programie "X Factor". To w jego drużynach byli, robiący później karierę na scenie Gienek Loska, Artem Furman czy Grzegorz Hyży.

Obecnie Czesław Mozil znowu wrócił do telewizji jako juror. Tym razem ocenia zmaganie dwuosobowych drużyn w show "Lego Masters"

Reklama

Czesław Mozil ciągle jest bardzo aktywny na scenie muzycznej. Współpracuje z wieloma artystami Melą Koteluk, Eweliną Lisowską, Stanisławem Sojką, Quebonafide czy Zuzą Jabłońską.

Jego ostatni projekt to Grajkowie Przyszłości, czyli wielka świąteczna orkiestra Czesława Mozila z udziałem dzieci ze szkół muzycznych. Artysta zaprasza do wspólnego muzykowania nastoletnich uczniów, którzy mogą już w tak młodym wieku zaprezentować swoje umiejętności szerszej publice. Już powstała płyta "Kiedyś to były Święta", która otrzymała Fryderyka w kategorii Album roku - Muzyka dziecięca i młodzieżowa.

"Byłem normalnym chłopakiem grającym w piłkę i gry komputerowe, ale tym czymś, co mnie wyróżniało, była gra na instrumencie. Byłem uczniem szkoły muzycznej i miałem mega zajawkę na akordeon. To był mój magiczny świat. Grajkowie Przyszłości to projekt dalekosiężny, rozwojowy i futurologiczny, który będzie miał swoją kontynuację, bo widzę, jak ciepło jest przyjmowany przez dzieciaki, ich rodziców, nauczycieli i kolegów z branży. Czeka na nas kilkaset szkół muzycznych w całym kraju i setki tysięcy zdolnych dzieci, których talent warto i należy zaprezentować szerszemu gronu" - tak o projekcie mówi Mozil.

Nie można też zapomnieć o osiągnięciach dubbingowych Mozila.  Każde chyba dziecko zna doskonale głos muzyka, który wcielił się w bałwanka Olafa w filmach serii "Kraina lodu". 

Czesław Mozil z żoną Dorotą chętnie pomagają

Prywatnie Czesław Mozil od kilku lat związany jest z  Dorotą Zielińską. Para w 2016 roku wzięła bardzo kameralny ślub.

"To był piękny i fantastyczny dzień. Zależało nam wtedy na dyskrecji i spokoju. Zaprosiliśmy tylko naszych najbliższych przyjaciół i w kilkanaście osób świętowaliśmy. Niektórzy nawet tańczyli na stołach. Ale przed północą wróciliśmy do domu" - relacjonował Mozil dla Plejady.

Artysta, choć jest aktywny w mediach społecznościowych, nie mówi wiele o życiu prywatnym. Okazją do sfotografowania się żoną było wyjście na galę Gwiazdy Dobroczynności. Czesław i Dorota Mozil od ponad 10 lat wspierają osoby z niepełnosprawnością - podopiecznych  Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko".  Dzięki ich działalności organizacja może zdobyć środki na rehabilitację, zorganizować koncerty i wydarzenia sportowe. Artysta bierze udział w spotach i kampaniach społecznych fundacji, spotyka się z podopiecznymi i organizuje wsparcie rzeczowe.

"Idę z żoną w bal a z góry pada deszcz. To będzie zakrapiany wieczór" - napisał krótko pod zdjęciem. 

Fani nie szczędzili komplementów parze. I choć, jak później poinformował artysta, zgubił parasol, to podsumował, że impreza była bardzo udana.

Zobacz też:

Czesław Mozil ożenił się w tajemnicy! "Wesele kosztowało 2 tysiące złotych"

Czesław Mozil pokazał cenę czereśni w USA. Fani w szoku: "U nas na złotych drzewach rosną!"

Dawno niewidziany Czesław Mozil pojawi się w znanym programie! W jakim charakterze?

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Czesław Mozil

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy