Reklama
Reklama

Czesław Mozil pokazał piękną żonę! W końcu się nią pochwalił!

Czesław Mozil (40 l.) w 2016 roku poślubił Dorotę w tajemnicy przed mediami. Od tego momentu stara się ukrywać swoje życie prywatne i jest go nieco mniej w show-biznesie. Ostatnio jednak zaskoczył.

Gdy pojawił się w polskim show-biznesie, nie miał żadnych oporów, by dzielić się z fanami swoim życiem prywatnym. Słynął też ze swoich licznych romansów i co więcej, chętnie się nimi chwalił. Wszystko zmieniło się, gdy w jego życiu pojawiła się Dorota. 

Swój związek ukrywali przed mediami, również ślub odbył się w tajemnicy. Zaraz po tym wydarzeniu Czesław zniknął z show-biznesu.

Na próżno było szukać wywiadów z nim, a także na jego profilach w mediach społecznościowych brakowało zdjęć z życia prywatnego. 

Zdarzały się oczywiście wyjątki, jak krótkie wywiady dla magazynów, w których oboje uchylali rąbka tajemnicy. 

"Przyjaźń zaczęła się, kiedy poproszono mnie, abym została stylistką Czesława w 'X Factor'. Zaczęliśmy się częściej spotykać. I bardziej intensywnie. Byłam z nim na planie, w garderobie. Dbałam, żeby czuł się dobrze" - opowiadała Dorota w "Vive!".

Czesław i Dorota długo nie byli jednak widziani na żadnej imprezie branżowej. W końcu wokalista z żoną postanowili zaszczycić swoją obecnością imprezę organizowaną przez kuzyna gwiazdora, Macieja, gdzie obchodzono dwudziestolecie założenia jednej z popularnych klinik stomatologicznych. 

Przy tej okazji na profilu Czesława pojawiło się zdjęcie z kuzynem i z piękną żoną, której dawno nie widzieliśmy. Dorota wygląda cudownie, a jej figura ucięła wszelkie plotki o ciąży, które krążyły już od jakiegoś czasu w mediach. 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Czesław Mozil
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama