Reklama

Reklama

Reklama

Czesław Mozil ożenił się w tajemnicy! "Wesele kosztowało 2 tysiące złotych"

Czesław Mozil (38 l.) w końcu postanowił się ustatkować! Muzyk wyznał, że jest już po ślubie z ukochaną Dorotą!

Słynący do niedawna z ostrego imprezowania i z licznych podbojów miłosnych muzyk i juror "X Factora" zmienił się nie do poznania przy projektantce mody Dorocie Zielińskiej.

Mozil cieszył się w wywiadach, że dzięki niej znalazł szczęście i stabilizację.  

"Nadal mam obok siebie grono pięknych u mądrych koleżanek, ale w sercu tylko jedną kobietę, Dorotę. Kocham ją, jestem szczęśliwy i wiem, że chcę być z nią do końca życia" - mówił w rozmowie z "Party" w październiku zeszłego roku. 

Wygląda na to, że tym razem nie rzucił słów na wiatr. Jak się okazuje, Czesław postanowił sformalizować swój związek z projektantką. 

Reklama

Uroczystość była utrzymana w ogromnej tajemnicy, bo informacja nie przedostała się do żadnych mediów. 

Dopiero teraz gwiazdor postanowił się do tego przyznać. W internetowym show "Duży w maluchu" wyjawił, że ożenił się pod koniec grudnia! 

"Jestem żonaty. 17 grudnia pobrałem się z Dorotą w Warszawie. Mogę zdradzić, że wesele kosztowało 2 tysiące złotych. Była najbliższa rodzina. Jak ktoś chce wiedzieć, jak zrobić wesele bez zadłużania się, niech pisze do mnie. Jestem ekspertem. Fotograf nie wiedział o tym, że to jest nasze wesele. (...) Było to ważne, żeby mieć tego dnia spokój i być tylko z najbliższymi" - wyznał Czesław w show "Duży w maluchu".

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko pogratulować państwu Mozilom i życzyć szczęścia na nowej drodze życia!

***

Weź udział w konkursie i wygraj książkę. Szczegóły TUTAJ


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Czesław Mozil

Reklama

Reklama

Reklama