Reklama

Reklama

Reklama

Czesław Mozil pokazał cenę czereśni w USA. Fani w szoku: "U nas na złotych drzewach rosną!"

Czesław Mozil (43 l.) to zapracowany muzyk, który od niedawna przebywa w Nowym Jorku. Artysta chętnie dzieli się kadrami z wycieczek, które uskutecznia w towarzystwie małżonki. Muzyk pochwalił się właśnie zdjęciem, na którym widać jego partnerkę przy straganie z czereśniami. To odpowiedź Czesława na sensacyjną cenę tych owoców w Polsce, gdzie ostatnio dobiły do... 260 zł za kilogram!

Czesław Mozil pokazał cenę czereśni w USA. Fani w szoku: "U nas na złotych drzewach rosną!"

Czesław Mozil znany jest ze swojego charakterystycznego poczucia humoru. Ostatnio artysta zareagował na wiadomość, która odbiła się szerokim echem w polskich mediach. Ponieważ ceny żywności w kraju rosną w zatrważającym tempie, zwłaszcza owoców i warzyw, nikogo powoli już nie dziwi, że za podstawowe produkty trzeba nieraz zapłacić kilkakrotność ich ceny sprzed lat.

Niedawno do sieci trafiło szokujące zdjęcie straganu z czereśniami, które na bazarze osiągnęły cenę ok. 260 zł za 1 kg. Autor zdjęcia twierdzi, że "luksusowe" owoce pochodzą ze szklarni, a nie polskiego sadu. Nawiązując do viralowej fotki Czesław opublikował zdjęcie z Nowego Jorku, z dzielnicy China Town, gdzie na lokalnym bazarze można również nabyć czereśnie. Ich cena za oceanem to 2 dolary, czyli około 10 zł za kilogram.

Reklama

Pod fotką muzyka nie zabrakło ironicznych komentarzy rozbawionych fanów artysty.

Zobacz też:

Czesław Mozil pokazuje szczepienie. "Biorę odpowiedzialność za swoją propagandę jak Edyta Górniak"

Drzyzga ujawnia kulisy pracy z Woźniak-Strak. Nie jest kolorowo? "Jest między nami inna chemia"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Czesław Mozil

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy