Reklama
Reklama

Córka Urszuli Dudziak przepowiada przyszłość. Oto co jej wywróżyła

Urszula Dudziak (78 l.) od siedmiu lat jest zaręczona ze swoim ukochanym Bogdanem. Para wiedzie szczęśliwe, sielskie życie z dala od miejskiego gwaru. Piosenkarce i jej wybrankowi udaje się unikać wszelkich przeciwności losu dzięki… wróżbom córki. Mika Urbaniak (42 l.) jest bowiem specjalistką od kart i regularnie dzieli się z matką swoimi przeczuciami dotyczącymi przyszłości. Co wywróżyła jej w kwestii ślubu?

Urszula Dudziak: życie osobiste

Urszula Dudziak w bardzo dojrzałym wieku odnalazła prawdziwe szczęście. Jej historia to najlepszy dowód na to, że nigdy nie jest za późno, aby zawalczyć o miłość. Urszula Dudziak i Bogdan Tłomiński są zaręczeni od siedmiu lat. Para wiedzie szczęśliwe życie w wiejskiej posiadłości na Podlasiu. Niedawno piosenkarka podzieliła się w mediach społecznościowych filmikami i zdjęciami, na których pokazała, jak wygląda jej codzienność. Wraz z ukochanym jeździła traktorem po posesji. Oboje zachowywali się zupełnie, jakby czas się dla nich zatrzymał. Szaleli niczym dwudziestolatkowie. 

Reklama

W przeszłości gwiazda doznała wielu zranień. Były mąż, Michał Urbaniak zdradzał ją z inną kobietą. Dowiedziała się o tym dzięki wizycie u zaprzyjaźnionej wróżki. To właśnie karty jako pierwsze powiedziały jej, że w związku dzieje się coś niedobrego. Na szczęście tamte wydarzenia należą już do przeszłości. Obecne życie Urszuli Dudziak obfituje w same radości. Mika Urbaniak zdradziła, jak układa się relacja jej matki z 70-letnim Bogdanem Tłomińskim.

Córka Urszuli Dudziak przepowiada przyszłość

Recepta na szczęście i powodzenie w przypadku Urszuli Dudziak jest zaskakująca. Piosenkarka nie musi obawiać się o swoją przyszłość, bowiem cały czas nad jej bezpieczeństwem czuwa córka, Mika. Kobieta jest mistrzynią wróżenia z kart i regularnie dzieli się z matką swoimi przeczuciami.

Być może dzięki kartom uda się ustalić, kiedy Urszula Dudziak poślubi swojego ukochanego. W końcu nie bez powodu mówi się, że zwykle po siedmiu latach związku nadchodzi kryzys. Niewykluczone, że ślub pozwoliłby zapobiec niepożądanym przeciwnościom losu. Jakiś czas temu para planowała pobrać się w tym roku na Zanzibarze. Ostatecznie Urszula Dudziak wycofała się z tego pomysłu. Jak długo zamierza jeszcze zwlekać ze ślubem?

Zobacz też:

Tomasz Lis publikuje zdjęcia z wakacji. Jest zachwycony szczególnie jednym miejscem

O Marcelinie Zawadzkiej znowu głośno. Zaskakujące, z kim była związana

Barbara Kurdej-Szatan zmieniła fryzurę. Blond włosy zniknęły z jej głowy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Urszula Dudziak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy