Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Urszula Dudziak odchodzi z "The Voice of Poland!". Powód zaskakuje

Okazuje się, że kolejna osoba odchodzi z „The Voice of Poland”. Jakiś czas temu informowaliśmy, że krzesło Michała Szpaka zajmie najprawdopodobniej Rafał Brzozowski, a teraz wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie nie pojawi się Urszula Dudziak. Dlaczego?

Urszula Dudziak jest jedną z najpopularniejszych postaci muzyki jazzowej w Polsce. Artystka (posłuchaj!) wciąż koncertuje i nie rezygnuje ze swojego estradowego życia. Jakiś czas temu mogła sprawdzić się również w roli jurora w "The Voice od Poland".

Program jest jednym z flagowych show publicznego nadawcy. Widzowie pokochali charyzmatyczną Dudziak, jednak będą musieli pogodzić się z jej odejściem. Okazuje się, że wokalistka ma już inne plany.

Reklama

To kolejna strata w uwielbianym przez telewidzów show. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że Michał Szpak również nie będzie obecny w kolejnej edycji "The Voice of Poland". Pojawiły się nawet plotki, że zastąpi go Rafał Brzozowski (sprawdź!).

To więc nie koniec zmian! Pojawiają się głosy, że na fotelu jurorskim zasiądzie również Sylwia Grzeszczak. Ponoć wokalistka (sprawdź!) rozmawiała już z produkcją programu i jest gotowa, by zasiąść w czerwonym fotelu.

Jeśli wszystko się potwierdzi, to w "The Voice of Poland 12" jurorami będą Rafał Brzozowski, Sylwia Grzeszczak, Edyta Górniak oraz Tomson i Baron z Afromental. Jak wam się podoba taka ekipa za sterami programu? Będziecie tęsknić za Dudziak?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Urszula Dudziak | The Voice Of Poland

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje