Reklama
Reklama

Urszula Dudziak zmieniła zawód? "Stałam się rolniczką"

Urszula Dudziak (78 l.) to jedna z bardziej znanych polskich gwiazd. Piosenkarka jazzowa, a także kompozytorka i autorka tekstów może pochwalić się ogromnym dorobkiem artystycznym. Jakiś czas temu postanowiła odsunąć się nieco w cień. Nie uwierzycie, co teraz robi.

Urszula Dudziak ma na swoim koncie ponad 50 albumów studyjnych, a także współprace z artystami, takimi jak Pectus, Voo Voo, Reni Jusis, Flora Purim czy Sting. O 78-latce niedawno jednak nieco ucichło. Okazuje się, że gwiazda oddaje się relaksowi w swoim domu na Podlasiu. W jednym z najnowszych wywiadów postanowiła opowiedzieć, jak teraz prezentuje się jej codzienność.

Reklama

Urszula Dudziak została rolniczką

Urszula Dudziak w rozmowie z dziennikarzami "Kobieta i życie" postanowiła opowiedzieć o tym, czym się zajmuje. Gwiazda zdradziła, że aktualnie ona oraz jej partner przebywają w domu na Podlasiu. Nikt nie spodziewał się tego, że wokalistka uprawia ziemniaki czy zbiera jarmuż.

W dalszej części wywiadu Urszula opowiedziała nieco więcej o pracy w gospodarstwie. Wyznała również, że ona i jej partner mogą pochwalić się obfitymi plonami. Okazuje się, że jest ich na tyle dużo, że gwiazda dzieli się nimi z przyjaciółmi.


Urszula Dudziak - opowiada o partnerze

Urszula Dudziak jest szczęśliwie zakochana od 2013 roku. To właśnie wtedy spotkała emerytowanego kapitana żeglugi morskiej, który jest od niej młodszy o 8 lat. Gwiazda i Bogdan poznali się dzięki wspólnej koleżance. 78-letnia wokalistka w jednym z wywiadów wyznała nawet, że rozważa ślub.

Wokalistka przyznała również, że nie spodziewała się tego, że tak intensywna miłość może ją jeszcze spotkać. Według niej kluczem do sukcesu w związku jest pełna akceptacja wszystkich zalet oraz wad drugiej osoby.

Zobacz też:

Marcin Hakiel wyjawił, że Cichopek go zdradziła. Gwiazda TVP "od razu chwyciła za telefon". "Dla niej przysięga w kościele jest święta"

Dawno niewidziana Hania Lis na potrzeby sesji zdjęciowej przepoczwarza się z kopciuszka w kobietę sukcesu

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Urszula Dudziak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy